Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Montblanc Explorer

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Montblanc Explorer

Click image for larger version

Name:	montblanc explorer.jpg
Views:	6078
Size:	138.8 KB
ID:	124953

Aventus klonlarına bir yenisi daha eklenmiş. Montblanc Explorer fiyat performans oranı ile oldukça başarılı bir klon olmuş.

Markalar artık yeni birşeylerin peşinde koşmaktansa talep edilen ve beğenilen parfümler sunuyor. Ne gerek var bir parfüm çıkartacaksın da tanıtacaksın da. Yap tutulan bir parfümün klonunu bak keyfine.

Aventustan farklı olarak lime oldukça baskın vuruyor orta notalardan itibarende amber yerine sentetik bir molekül olan ambroxan kullanılmış. Ama genelde verdiği hissiyat aventus olduğu yönünde. Kalıcılığı ver farkedilirliği oldukça şaşırttı beni. Aventustan daha performanslı diyebilirim.

Kutu spicebomb, şişe prada L'homme, kapak azzaro wanted, koku aventus. Herhalde ortaya karışık birşey yapalım demişler bu çıkmış. Eleştirebileceğim şey heryönüyle bir kopya olması. Ama fiyatına bakınca da bunları görmezden geliyorsunuz.

Özetle bu zamana kadar çıkmış olan armaf CDNI, Al Haramain L'Aventure, Afnan Supremacy Silver gibi fiyat olarak kendisine yakın Aventus klonları arasında en başarılısı olmuş diyebilirim. Tabi Aventusun verdiği hissiyatı hiç biri karşılayamaz o ayrı ama başarılı bir klon olduğu da bir gerçek. Aventusun fiyatından dolayı yanına yaklaşamayanlar için 4 te 1 fiyatına güzel bir alternatif.
    Son Düzenleme matrai; 14-05-19, 12:13. Tarafından yapıldı.

Armaf kadar açılışı sert değil ambroksan ve bergamot baya baskın denediklerim arasında aventus hissiyatını en çok veren koku oldu

Yorum

Ne yalan soyleyeyim, parfumu ben bile begendim
      Yazin al, diledigince kullan.

Yorum

2 ay kadar önce deneyip çok şaşırmıştım. Kesinlikle çok güzel bir klon olmuş.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

100 ml Morhipo'da 360 TL

Yorum

bende beğendim cdni deki açılışta ki o sert aura yok nefis doygun güzel bir klon olmuş...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İlk kokladığımda en iyi aventus klonu olmuş demiştim.
              estefanyen

Yorum

önümüzdeki splitlerde listede görür müyüz acaba?

Yorum

Muadili klonları arasında marka ve sunum olarak daha kaliteli hissayatı veriyor bu sebeple iyi satıcağını düşünüyorum, bir kez deneme fırsatım oldu ondada aventus klonu yine deyip önemsememiştim ama en bahsedildiği gibi performansı varsa tekrar şans vericem

Yorum

Güzel bir kopya 2 haftadır kullanıyorum kesinlikle performans çok iyi yazın yarı yolda bırakmaz

Yorum

Bugün deneme şansım oldu, fakat ben pek beğenemedim. Açılışı limonsu ve çiğ geldi, söylenenlere kıyasla performansı da çok iyi olmadı. Yeni çıkan bir parfüm olarak fiyatı gayet uygun.

Yorum

• mertus
                        mertus Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Fiyat ne durumdaydı üstad? Son kurlardan sonra ucuz - pahalı kavramı kaydı bende.

• MauMau
                        MauMau Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        30ml - 229TL
                        60ml - 434TL
                        100ml - 574TL

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        mertus, internette 100 ml'sini 300 tl bandında görmüştüm.

Aventus sevmiyorum ama koku fena değil denedim ve beğendim bence kaliteli bir çalışma olmuş.. Aventus alamayanlar rahatlıkla kullanabilir

Yorum

Birebir deneyimlediğim ve aldığım yorumlar neticesinde kalıcılık açısından ciddi sorunları olduğunu belirtmek isterim fakat koku kalitesi çok güzel diyebilirim

Yorum

Aventus’un yanıma yaklaşamaz. Bilginiz satış
                          elamanlarının önermesiyle piyasa yapan dandik bir klon sadece.

Yorum

Atanamayan Aventus cologne

Yorum

İşleniyor...
                            X