Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana Terenzi - Laudano Nero

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Foruma Transilvanya'dan transfer olan müthiş yetenek!!!!
    Iyi bir dost ve işinin ehli bir astrolog (ben en fazla kendisine asistan olabilirim bu konuda )
    Iyi ki buradasın Kaancım.

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Estağfurullah Aysucum çok sağol güzel dileklerin için. Parfüm dünyası sayesinde senin gibi güzel dostluklar edindim. Varlığın için teşekkür ederim ☺ iyi ki buradayız.

Tebrikler...
    Bu tarzınız çok özgün, blog açmalısınız bence.

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim nazik düşünceleriniz için. Burada mutluyuz ☺

Hocam tüm denemelerini (beyin yakma, aykırı diyarlara götürme, uçlarda dolaştırma vs) bizim üzerimizde yapabilirsin. Ben varım!

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O zaman uçmaya hazır olun ☺

Hocam kitap okumayı seviyorum resmen bir an kitap okuduğumu hissettim bir tek sayfayı çevirmedim o derece rica ediyorum bu şekilde uzun uzun hiç sorun değil devam edin. Elinize kolunuza zihninize sağlık

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim, madem daha uzun kaldırır diyorsanız ben de o zaman daha detaylı yazmaya çalışacağım. Çok sağolun ☺

Desenize roman gibi bir parfüm, bayıldım. Bu betimlemenin kısa filmi bile çekilir.👌

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Harika bir fikir. Bakalım daha neler çıkacak ☺

Tek kelime ile muhteşem.Okurken hiç bitmesin istedim,yaşadım yazılanları.

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ne mutlu o zaman hikayeye girmişiz demek ki ☺ çok teşekkür ederim, fantastik kurgudan devam edelim o zaman.

Hocam öyle bi hikaye yorumlamışsınızki hogwarts a kaydımı yaptırıp büyücülük okulundaki ilk türk olmayı istedim😊Elinize hayal gücünüze sağlık

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sizin Howarts'takilerden neyiniz eksik ki bence hemen kaydınızı yaptırın ve kullandığınız kokularla okuldakileri mest edin Teşekkür ederim eksik olmayın.

Ben bu yazı karşısında ceketimin düğmesini ilikleyip saygıyla eğiliyorum. Ek olarak Oğlak'lara yönelik üst segment incelemeler rica ediyorum

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim. Oğlaklar ile ilgili kokular konusuna gelirsek, çok bağırmayan kokulardan başlamamız gerekecek sanırım. Bilahare görüşürüz bu konuyu

Parfümü çok tutmadım ama yorum mükemmel kaleminize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim. Koku zaten popüler olmayı hak edecek bir koku değil, genel beğeniye uygun da değil. Olsa olsa böyle bir konunun kokusu olabilir

Yeni görüyorum ben bu yorumları...
    Kitap yazma eğiliminiz var mıydı acaba? Astrolojiyi bi' kenara bırakın ve derhal kitap yazın. Hayal dünyanız çok başarılı, keyifle okudum elinize sağlık.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim Lagerfeld. Halihazırda uzun yıllardır fantastik rol yapma oyunlarına senaryo yazıp, oyun yöneticiliği yapıyorum (gerçi son 2 yıldır biraz pasifize oldum). Kitap yazmaya pek fırsatım olmadı ama fantastik roman projem yok desem yalan olur. Umarım o da olur çok sağolun.

Hocam yorumunuz harika en az 3 kere okudum diyebilirim yalnız bi sorum olacak eleştirmek için değil kokuyu almak istiyorum ama bildiğiniz gibi pahalı bir koku yanlış yapmamak adına soruyorum
    Anlattığınız hikayede koku çok sofistike anlatlmasına rağmen , kokunun yorumuna geçtiğinizde çok sıradan bir kokuymuş gibi yorumlamışsınız .
    Fiyatını hak eden bir kokumudur bazı yabancı kaynaklı bloglarda hakkında oldukça övülen bir koku absint notasını nasıl buldunuz ?
    Bilgi verebilirsen memnun olurum

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Selamlar. Beğeniniz için çok teşekkür ederim. Sofistike bir koku olabilir ama katmanlar arasında gezinip dönüşümler yaşayan bir koku olduğunu söyleyemeyeceğim. Uzay'dan aldığım için parasını hak etmişti Ama normalde daha yüksek meblağları hak eder mi bilemiyorum. Kokunun teması karanlık ve gizemli görünmeyi seven insanları tamamlayacak nitelikte. Eğlenceli olmaktan bence çok çok uzak. Tabi bir o kadar da efendi olduğunu düşünüyorum. Bunu astrolojik bir temayla açıklamak isteseydim Akrep burcu erkeğinin kokusu olacağını söyleyebilirdim. Sessiz, sabırlı, derin, gizemli, kimi zaman soğuk, tutkulu, şehvetten gözleri parlayan, güce aşık, efsunlu, büyüsel... maskülen. Çok da severek kullandığım bir koku. Tiziana Terenzi kokuları benim için bir başyapıt niteliği taşımıyor çünkü onlar da kopya sayılır. Hatta katmanlama yaparken altına bazen Bentley Absolu sıktığım oluyordu (hakaret gibi oldu belki ama öyle ne yapayım).

• Pi-jeY
      Pi-jeY Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam yorumunuz için çok teşekkürler aklımda bazı şeyler yerinde oturmaya başladı bu kokuyla ilgili

Kaan bey'in yazısını yeni okudum,gözümden kaçmış.
    Hikayeyi yaşadım resmen,görünmezlik pelerini altındaki bir hogwarts öğrencisi olarak büyücünün şatosuna girmiş gibiydim
    Kokuya gelirsek hep çok merak ettim ama bir türlü fırsat olmadı.Bu güzel hikayenin hatırına en kısa zamanda denensin

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Imovel'i en kısa zamanda ziyaret etmeni umuyorum Murrjm

Bu aralar üst üste denemeler sonucu acayip radarıma girdi Pi-jeY hocam sendeyiz.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert View Post
      Bu aralar üst üste denemeler sonucu acayip radarıma girdi Pi-jeY hocam sendeyiz.....
      Hocam koku 27 mayısta elimde ) olumlu olmusuz yorumlarımı yaparım bu sayfada

Yorum

Öncelikle yazı enfes olmuş, tebrik ediyorum...
        Bu parfümü 2-3 ayrı dekantla beraber aynı gün deneyip çok fazla beğenmemiştim ama bugün bileğime sıktığım tek fısı 6-7 saattir kokluyorum ve kendisine biraz haksızlık yaptığımı kabul ettim...

Yorum

İşleniyor...
        X