Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Takimi yeniden topluyorum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Takimi yeniden topluyorum

Cdg serpentine için ufak bir yorum yapar mısınız?
    Sadece garçons.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hattab. View Post
      Cdg serpentine için ufak bir yorum yapar mısınız?
      CdG'den cikmis olduguna sasirabileceginiz, islak cimen ve aldehitlerle dolu sakin bir gunduz/bahar kokusu

Yorum

• Hattab.
        Hattab. Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok basit ve vasat bir koku olduğu söyleniyor kullanmazsak bir şey kaybeder miyiz?

• Leto
        Leto Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Oyle soyleyenler kaybetmez elbette

Benimde merak ettiğim, Histories parfum This is A Not Blue Bootle hakkında ufak bir yorum yapabilirmisiniz?

Yorum

üstad geri dönüyor

Yorum

İrish Leather

Yorum

Sexy koleksiyon, Coze nasıl ben onu çok merak ediyorum.. Generallerde boş çıkmıyor..

Yorum

Harikasın üstad. Yakın zamanda daha da çoğaltırsın sen bu kelksiyonu. Ama bu sefer seçmece olacakmış gibi bir his var içimde

Yorum

Hepsi özenle seçilmiş kokular, takımınıza başarılar dileriz Leto hocam.

Yorum

parfumlerin yanı sıra fotograf da cok guzel ışık ve arka plan filan..

Yorum

Mugler cologne çok merak ediyorum deneme fırsatım olmadı. Acaba nereden bulabilirim ülkemizde satılmıyor diye biliyorum. Yaz için bir şişe almayı planlıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: imerafera View Post
                      Mugler cologne çok merak ediyorum deneme fırsatım olmadı. Acaba nereden bulabilirim ülkemizde satılmıyor diye biliyorum. Yaz için bir şişe almayı planlıyorum
                      Hele ki kokuyu da severseniz piyasadaki f/p en yuksek parfumlerden bence. Artik 100lugu biraktim en son 300 ml sisesini aldim. Turkiye'yi bilmiyorum ama yurtdisinda havaalaninda vs cok yaygin ve hep 20-25 euro sisesi. Creed original Vetiver ile de oldukca benzesir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Leto View Post

Hele ki kokuyu da severseniz piyasadaki f/p en yuksek parfumlerden bence. Artik 100lugu biraktim en son 300 ml sisesini aldim. Turkiye'yi bilmiyorum ama yurtdisinda havaalaninda vs cok yaygin ve hep 20-25 euro sisesi. Creed original Vetiver ile de oldukca benzesir
                        Teşekkür ederim araştırayım ben yaza doğru 1 tane alıyım umarım dek gelir

Yorum

İşleniyor...
                        X