Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Koleksiyon filan değil :D

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Koleksiyonunuzu iyi günlerde kullanın. Çok güzel parfümleriz var 🤩

Elinizdeki Shalimar, bana göre Shalimar’ın en güzel formu olan “eau de cologne” formu. Edc yi diğerlerinden ayıran açılıştaki inanılmaz limon notası. Diğer formlarındaki limonlu açılış çok kısa sürede kaybolurken, edc de uzun sürüyor ve parfümde efsane nota geçişleri var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaside View Post
      Koleksiyonunuzu iyi günlerde kullanın. Çok güzel parfümleriz var 🤩

Elinizdeki Shalimar, bana göre Shalimar’ın en güzel formu olan “eau de cologne” formu. Edc yi diğerlerinden ayıran açılıştaki inanılmaz limon notası. Diğer formlarındaki limonlu açılış çok kısa sürede kaybolurken, edc de uzun sürüyor ve parfümde efsane nota geçişleri var.
      Çok teşekkür ederim, biraz geç gördüm yorumunuzu. Ben yalnızca edcyi kokladığımdan edt ve edp hakkında yorum yapamayabilirim fakat nota geçişleri inanılmaz gerçekten.

Yorum

Sanellerim.. Bana gore hepsi ayni tarz paculi kokuyo... Belki cocoda karanfil az daha onde fakat paculi ana nota hep; en azindan bendekilerde... Bu arada dikkat! Piyasada cok fazla sahte urun dolaniyor... Bilhassa filtresiz attim fotolari lutfen alacaginiz parfumun sivi rengine dikkat edin...

Yorum

birkac sigmayan parfum.. ck beauty, ck euphoria, alien vs vs ve dekantlarim haric guncel halimiz:
          Click image for larger version

Name:	E694DAAB-7149-4CCC-825F-28FD7FF22ADB.jpeg
Views:	120
Size:	1.64 MB
ID:	206262

Yorum

• Swann
            Swann Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            en ondeki iki dekanttan biri kilian love, diger addict...
        İşleniyor...
        X