Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bunlar da designer kokularım 🤗

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bunlar da designer kokularım 🤗

Moschino'yu 3-4 sene kadar önce ben de yazlık olarak kullanmıştım. Aklımda kaldığı kadarıyla ferahımsı meyvemsi aromatik bir kokuydu. 120 tl'ye kör alış yapmıştım internetten, o fiyata alınabilecek en iyilerden biri çıkmıştı

Yorum

Evet yaz için çok uygun ferah bir koku.

Yorum

C.N'ler ve mugler benimde zamanında kullandığım parfümler.iyi günlerde kullanın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
          C.N'ler ve mugler benimde zamanında kullandığım parfümler.iyi günlerde kullanın
          Teşekkürler.

Yorum

Moschino nun Forever Sailing olan modelini uzun süre kullanmışlığım vardır. Costume 21 hariç hepsini bir zamanlar kullandım ve elimde bazıları hala daha var. Bu resme girecek 3 4 tane daha designer var benim zevkime göre zaten Ortak beğenilerimiz çok sanırım hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
              Moschino nun Forever Sailing olan modelini uzun süre kullanmışlığım vardır. Costume 21 hariç hepsini bir zamanlar kullandım ve elimde bazıları hala daha var. Bu resme girecek 3 4 tane daha designer var benim zevkime göre zaten Ortak beğenilerimiz çok sanırım hocam.
              Diğer 3-4 tane nedir? Mustafa bey onları da deneyeyim denemediysem

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Mutlaka denemişsindir hocam Dior Homme Parfum, Narciso Rodriguez for Him, Lalique Encre Noire ve Encre Noire Sport ilk aklıma gelenler..

Dior ile Narciso yu denedim Lalique bir türlü deneyemedim ama denerim

Yorum

İşleniyor...
              X