Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amazon.com.tr Açıldı

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amazon.com.tr Açıldı

Uzunca bir süredir beklenen Amazon Türkiye bugün itibariyle açılmış. Açılışa özel fırsatlar filanda var. Bunlar neler daha tam bakmadım. Heyecanla girip herkesi bilgilendireyim dedim.
    Elektronik, bilgisayar, akıllı telefon, kitap, oyuncak, yapı market, ev, mutfak, oyun konsolları ürünlerini ve daha fazlasını uygun fiyatlara Amazon.com.tr internet sitesinden satın alın.

parfüm ve giyim olaydı iyiydi
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hepsi olacak zamanla. Kategorileri çoğaltacaklar önümüzdeki aylarda. Sanırım tam randımanlı faaliyete geçmesi en az 1 sene

• Herod
      Herod Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hayırlı olsun bakalım

Kindle da yok.

Yorum

Ben de bugün baktım; sadece Avon'un ürünleri çıktı karşıma "parfüm" aratması yapınca. Hani serbest piyasa ekonomisi vardı; maalesef şu Kapitalizmi bile doya doya tüketici olarak yaşamadan bu dünyadan gideceğiz herhalde.

Yorum

Ben üyelik aldım iletişim kısmına numaramı yazdım irlanda numarası aradı bir tane. Açtım amazondan arıyorlar. En yakın zamanda bütün ürünleri avrupa ile eşitleyeceklerini söylediler. Hobinin çıkmaza girdiği bu günlerde bir nebze yüreklere su serptiler😃

Yorum

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok iyi bir haber.

Amazon prime bekliyorum ben. Hem orijinal yapımları da izlemiş oluruz böylece prime video ile. Bir süredir Tr’de hizmet veriyordu zaten ama rakip platformlara göre içerik oldukça gerideydi. Kullanıcının artmasıyla içerik de artar hem. Yaşasın küçük Amerika deriz biz de.

Yorum

amazon parfüm satsa ne olucak fiyatlar şişik olucak haliyle

Yorum

İşleniyor...
          X