Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Beymen

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

1 yıl önce 200 liraya aldığım designer şu an 500 liraya yaklaşmış durumda. Basitçe bu kokuda %150 artış varken 1 yılda aylık gelir artışı yaklaşık %10 civarlarında.

Yorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet ve işin komik tarafı, bu kadar yüksek meblağlı desginer'ları görünce insan daha bir niş markalara yöneliyor. Fiyat artışından beri herhangi bir designer koku edinmedim desem yeridir.

Beymen Ankara Panora AVM ‘ deki mağazasına tüm markaların standlarıyla yer aldığı kozmetik departmanını getirmiş sonunda.

Yorum

Bulunamayan parfümleri bir kenara bırakırsak; bir insan, o kadar uygun alternatif mağaza varken neden buradan bu uçuk fiyatlara parfüm alır anlamıyorum.
      Biri aydınlatsın lütfen.

Yorum

Yıllardan beri bilinirki Beymen hiçbir zaman sahte parfüm satmaz. Asıl gelirini parfüm satışından elde etmez, zaten ona kaldıysa Beymen batmış demektir. Bu nedenden dolayı herkes güvenerek alır. Türkiye'nin Harrods mağazası gibidir. Tekin Acar, Sevil, ve Harvey gibi mağazaların Beymen'le yarışması mümkün değildir. Özellikle günümüzde sahte parfüm metastas yapmış son seviyede kanser gibi yayıldığından, insanlar fazla ödeyim çünkü güvenli bir mağaza der. Gerçi Beymen giyim kuşam moda trendleri konusundada lider bir firmadır. Mehmet Boyner'e kadar giden çok eski geçmişi vardır. Altınyıldız gibi kaliteli markada ona aittir. Sosyetik mağazada denilebilir. Ben gittiğimde hemen parfümlere değil üst baş giyim kuşama bakarım. İndirim günlerinde dünyaca ünlü markaların stoğunu çok kolay eritir ve herkesde o zamanı bekler. Vakko'da kaliteli ürünler satan (parfüm konusunda sadece kendi tasarımları olur) bir markadır ancak Beymen hep bir adım öndedir. Takım ceket falan filan ihtiyacınız var diyelim, isterseniz mağazayı bile ayağınıza getirir. Özel takım dikim servisleride vardır ancak oldukça pahalıdır. Ülkemizin bu değerli değerli markaları bizim iftiharımızdır.
        PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

Nicolai'leri getirmisler ve urune gore 100ml 930 TL / 1070 TL fiyatla satisa sunmuslar.

Yorum

Nicolaï Parfumeur Createur şimdi mi getirmiş ne yazar? Daha önce denedik zaten. Nedense denediğim 3 tane parfümü var, hepsinin açılışı birbirine benziyor. Sert paçuli... Musc Intense feminen buldum, bayanlarda daha iyi durur kanaatindeyim. Eski kafa parfümlerle hiç alakası yok. O zamanda paçuli vardı elbette 80-90 yıllarda ama bu kadar sert değildi. Aroma bugünkü niche parfümlere taş çıkartacak şekilde kuvvetliydi, üstelik EDT idi hepsi. Bir parfümevi açsam yapacağım ilk iş 80-90 yıllarda çıkan parfümleri o günkü gibi günümüze tekrar sunmak olurdu. Nerede o eski parfümler? Bir tane Aramis Classic Vintage buldum. Bir fıs tüm oda aramis koktu.
            PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

Beymen'e 50ml 1280 TL fiyat etiketiyle birlikte kirmizi cizgili Fucking Fabulous gelmis

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2018-04-19 at 4.12.58 PM.png
Views:	1368
Size:	35.0 KB
ID:	71027

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
                Beymen'e 50ml 1280 TL fiyat etiketiyle birlikte kirmizi cizgili Fucking Fabulous gelmis

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2018-04-19 at 4.12.58 PM.png
Views:	1368
Size:	35.0 KB
ID:	71027
                +18 de yazsalarmış...
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Tam da bu konuyla alakalı yazacaktım burada yer verilmiş.
                  Bu sansür şişelerin üzerinde mi var yoksa görseller mi sadece ? Çok saçma
                  Gerçi isminden dolayı ülkeye giriş bile yapamayabilirdi buna da şükür!

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sanırım şişe bu şekilde; bugün Harvey paylaşımında da aynı kırmızı sansür çizgisini gördüm. Pazara göre farkı isim ve şişe dağıtımı yapıyor olabilirler. French lover da bildiğiniz gibi Amerika'da Bois d'Orage ismiyle satılıyor. Hassasiyet var sanırım orada da

Beymen'in internet sitesinden aldığım 100ml Jo Malone parfümü kutusuz geldi. İlk kez internetten sipariş ettiğim bir parfüm kutusuz geliyor. Jo Malone parfümler kutusuz mu satılıyor? Daha evvel hiç Jo Malone parfüm almadığım için tarzlarını bilmiyorum. Kendi butiklerinde süslü kutularda satıyorlar diye biliyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yazabilir mi? Çok teşekkür ederim.

Yorum

• connoisseur
                    connoisseur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tabii ki kutusuz satilmiyorlar, hangi parfumunu almistiniz?

• kaside
                    kaside Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Peony & Blush Suede 100ml. Beymen'de bunu yaparsa... Müşteri hizmetlerini arayayım. Bakalım ne diyecekler? Hızlı cevabınız için teşekkür ederim.

• connoisseur
                    connoisseur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Rica ederim, lutfen sonuc hakkinda bizi de bilgilendirin. Beymen'de bilerek boyle bir sey yapilacagina ihtimal vermek istemiyorum. Umarim bir yanlislik olmustur ve hatalarini telafi ederler.

Orjinal yazı sahibi: murrjm
                  Tam da bu konuyla alakalı yazacaktım burada yer verilmiş.
                  Bu sansür şişelerin üzerinde mi var yoksa görseller mi sadece ? Çok saçma
                  Gerçi isminden dolayı ülkeye giriş bile yapamayabilirdi buna da şükür!
                  Ben Istinyepark boynerde gordum bu parfumu sansur yoktu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Bir keresinde ben de Beymen'den Acqua di Parma almıştım. Malum Aqcua di Parma silindir kutularının etrafı jelatinlidir üst ve alt kısımları da açık. Jelatini yırtmadan kutu açılmış olmalı ki şişenin yarısı boştu. İnanamamıştım Beymen'den böyle bir şey beklemiyordum. Müşteri hizmetlerine fotoğraflı bir e-posta gönderdim. Talebimi oluşturdular, siparişimle beraber gelen iade formunu doldurup ürünü iade etmiş ve paramı geri alabilmiştim.
                    estefanyen

Yorum

beymen.com'da geçerli tek kullanımlık %20 indirim kuponu: DGMKCJ

Kod yıldızsız ürünlerde de geçerli bu arada

Yorum

beymen neden bu kadar pahalı ??? diğer mağazalarda da aynı parfüm var. ilginç doğrusu

Yorum

Halen anlaşılamıyor galiba. Beymen parfümeri ve kozmetik firması değil. Eğer işi parfüm ve kozmetik ürünlerine kaldıysa batmış demektir. Beymen moda bay bayan giysi aksesuar aklınıza ne gelirse büyük bir işletmedir ve ad değeri yüksektir. Ülkemizin Harvey yada Harrods mağazası gibidir, eski ve köklü bir firmadır. Bir çok farklı adlar altında değişik dev şirketleri bünyesinde taşır. Bu nedenle gelir grubu olarak hedeflediği kişiler paralı kesimdir. Parfüm ve kozmetik olayına gelince -herkes bilirki parfümde sahte onlarda olmaz- yegane firmalardan (ihtiyacı yok) birisi ve bu konudada iddialıdır. Bu kozu iyi kullanır, fiyatları istediği gibi şişirir. Psikolojik olarakta ucuz izlenimi vermek istemez, çünkü herkes şüphe duymadan güvenerek alır. Büyük indirim zamanlarındada stoklarını bitirir. Parfüm fiyatları konusundada belirleyicidir, diğer firmalar onu takip eder. 2 sene önce başka bir kişi Beymen'de 600 TL olan parfüm nasıl oluyorda n11 yada benzeri yerlerde bunun yarısı oluyor; sahtekar işler var mı diye sormuştu?. Bende cevaben eğer içinize kurt düştüyse o zaman gidip Beymen firmasından alacaksınız demiştim.
                          PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

İşleniyor...
                          X