Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Harvey Nichols

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Harvey Nichols

İzmir'e Harvey Nichols mu açıldı? Bilgisi olan var mı?

Ege Perlanın önünden geçerken öyle bir afiş gördüm ama sanki Harvey Nicholson çadırı günleri çok yakında açılıyor gibi bir şeydi. Bugün o tarafa doğru gideceğim yine net bilgileri yazarım

Yorum

Umarım açılıyordur bizde yararlanırız bu durumdan

Yorum

Harvey Nichols Çadırı açıldı bir süreliğine. Çok sevdiğim bir abim var o çadırda yetkili, oradan biliyorum. Sanırım 23 Nisan'a kadar açık demişti.

Yorum

Bugün son günüymüş. Saat 21:00 sıraları gittim toplamışlardı çadırı. Kozmetik adına herhangi bir şey yokmuş zaten. Outlet çadırı yapmışlar tekstil üzerine.

Yorum

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yorum

Bugün Kanyon Harvey Nichols'da biraz zaman geçirdim. Akşam saatleriydi. İçerisi bomboştu. Birkaç parfüm denedikten sonra Jacques Fath'ları aradı gözüm, göremeyince satış temsilcisine sordum. Jacques Fath yok bizde dedi. Daha önce olduğunu, birkaç parfümünü denediğimi söyledim. Bir ara geldi ve gitti, artık yok dedi. Dolanmaya devam ettim ve kapıya yakın raflarda bütün Jacques Fath parfümlerinin mevcut olduğunu gördüm. Bana JF yok diyen görevliyi sordum, yemeğe çıkmıştı. Diğer iki görevliye, yemeğe çıkan arkadaşlarının bana, Jacques Fath için yok dediğini söyleyip lafıma devam edecektim ki ikisi birden cümlemin bitmesini beklemeden "evet yok" dediler! Harvey Nichols'da, son zamanlarda, çalışanların kalitesiyle ilgili durum fena

Yorum

• Herod
                Herod Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Sanırım almayacağınızını düşünüp cahilce başlarından savmışlar...
                Ama istikrarlı yalanlama yapıyor arkadaşlarını bozmuyorlar

• Medea
                Medea Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yok canım, mağazada hangi parfümlerin bulunduğundan haberleri yok. Görünce şaşkın şaşkın baktılar. Anladığım kadarıyla bi gitmiş sonra tekrar geri gelmiş bu parfümler, onlar da takip etmemiş falan filan... Beni baştan savmakla bir ilgisi yok, baştan savdıkları şey işleri... Eskiden böyle değildi, istikrarlı bir şekilde niteliksizlik artıyor. Zaten Harvey Nichols'ın diğer bölümlerindeki nitelikli ve müşteri portföyüne sahip elemanlar da son aylarda art arda ayrılıyor ve başka önemli mağazalara geçiyor. Gidişat pek iç açıcı görünmüyor. Kapanacak mıdır, el mi değiştirecektir nedir?!
            İşleniyor...
            X