Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Instagram Parfüm Satış Hesapları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Sahtecilikte ülke olarak başı çekiyoruz ve bu sıralamaların başında parfümler geliyor reformülasyon ve batch sorunlarını ile karışan kafaları usta burunlar bile artık ayırt edemiyor onaylanmayan hiç bir yerden parfüm alınmaz bu bir tutkuysa bedelide ağırdır

Yorum

Arkadaşlar merhaba. cievanparfume diye bir sayfa var instagramda. İstanbul parfümeri de takip ediyor bu sayfayı. Aradığım bir parfüm uygun fiyatlı olarak tesadüfen karşıma çıktı bu sayfada. Siz üstadların görüşünü almak istedim. Ürünler güvenilir mi sizce göz atabilecek var mıdır?

Not: Bu tarz sayfaları sormak yasaksa mesajımı hemen silebilirim.
      Son Düzenleme Myrkur; 10-04-20, 23:38. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Selamlar, mağaza ismi vererek daha önce tecrübesi olanlardan yararlanmanızda hiç bir sakınca yoktur. İyi forumlar dilerim.

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de ilk defa duydum, sayfalarına baktım şimdi kutulu ve ambalajlı parfüm satışı da var. Ayrıca böyle günde 50 tane paylaşım yapan bir sayfa değil. Güven verir gibi bir hali var. Bence bir dm atarak birkaç şey konuşun derim. Genelde sadece satış yapmakla uğraşan yerler kendilerini belli ediyorlar zaten. Bir de parfümlerin kaynağını sorun derim. Yurtdışından geliyor derlerse (Dubai ve Ukrayna) direk uzak durun derim.

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok teşekkürler
    İşleniyor...
    X