Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Abdul samad al qurashi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Abdul samad al qurashi

Arap dünyasının göz alıcı markası Click image for larger version

Name:	20170123_19817863.jpg
Views:	3082
Size:	15.8 KB
ID:	6830

henüz gidemedim , Oud a özellikle merağım var , güzel bir kaç esans/öz yağ alıp denenebilir.

Yorum

Parfümlerinden daha çok esansal yağları ile ön plana çıkan İstanbul nişantaşında da mağazası olan bir parfümevi. Her ne kadar arap parfümlerine hacı yağı yakıştırması yapılsada esans kalitesi bakımından alınıp denenmesi gereken parfümleride mevcuttur. Suudi arabistan merkezlidir.

Yorum

Ud merakı dolayısıyla tanıştığım marka.
        Ankara'daki mağazasından ud, amber ve Lübnan Sediri koku özlerinden almıştım uzun süre önce.
        Ud ve amberde fiyat aralığı çok genişti, o yüzden biraz daha giriş seviyesi olanlardan aldım. Ud Elite1000, amber de Royal Spirit isimli olanlardı. Ud kokusunu çok sevdiğim için değerlendirmem pek objektif olmayabilir ama kokladığım en ağaçsı ud kokusu diyebilirim. Amberde ise garip bir tazelik var ben daha olgun bekliyordum, böyle jelibon-kola kokusu gibi tatlılık geliyo bazen. Çok sevemedim o yüzden. Lübnan Sediri ise harika, tekrar almak istediğim bir koku. Tertemiz, yumuşak, ferah, ılık ılık bir koku 😊
        Parfümleri de güçlü ve güzel ama fiyatlar çok yüksekti diye hatırlıyorum.
        Değerlendirilmeli diye düşünüyorum. 😊

Yorum

Çok ismini duyuyorum henüz deneme fırsatım olmadı. Ankara Kentpark'da mağazası olduğunu yeni öğrendim bir ara uğramakta fayda var.

Yorum

Ben ankara kentpark daki mağazaya yaklaşık 2 sene önce gitmiştim yanlış hatırlamıyorsam.Bir parfümü hoşuma gitmişti.Fiyatlar yüksek ve firmanın esas olayı koku özü yada parfüm yağları

Yorum

Petrolü nota olarak bizlere sunmasını beklediğim parfümevi. Güveniyorum sana samet abi.
              Sadece garçons.

Yorum

Henuz hicbir urununu denemek kismet olmadi

Yorum

mekke medinede onlarca mağazası var. arabian oud mağazaları ve abdul samad al qurashi mağazalarında çokca koku denemiştim. ama abdul samad al qurashi hayli pahalı gibi kalmış aklımda.

Yorum

Black Musk ve Deer Musk yağları çok güzel. Bunun dışında içinde öd ağacı parçacıkları olan parfüm de iyiydi. Misklerden canım çekti...

Yorum

Oud yağları için bir de vesna 'dan yorum alalım.

Yorum

Oud Musk ve Lübnan Sediri yağlarını kullanıyorum. İkisini de beğeniyorum.
                        Oud Musk bana biraz TF Oud Wood'u hatırlatıyor. Kalıcılığı biraz daha iyi olsa çok iyi olacakmış.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
                          Oud yağları için bir de vesna 'dan yorum alalım.
                          Denemedim ki.. Ankaradaki magazaya bir kere gitmistim ama kendimi rahat hissetmedigimden bi daha gitmedim.
                          ​​​​
                          ​​​

Yorum

Güzel şeyler var, yağlar oud bambaşka bir dünya valla .. birkaç parfümü de fiyat performans oldukça iyi..

Yorum

Benim en beğendiğim parfümleri Furusiyya serisinden Black İncense oldu. Safari'de oldukça hoş bir parfüm. Bayanlar içinse White İncense i önerebilirim. İlk çıktıları zaman güzel kampanyaları da oluyordu fiyatları da nispeten daha uygundu sonradan bir anda uçtu gittiler.

Yorum

İşleniyor...
                              X