Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tuna Kozmetik

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Aslında kendileri düzgün bir satıcıdır, kozmetik ağırlıklı olarak fakat stok çalışmazlar. Benimde yaşadığım bazı sorunlar olmuştur. Çok geç gönderim yaparlar. Yaşadığımız sorunlar oldukça fazladır. Ben şahsen ağızdan çıkan söze namus-şeref gibi bakarım. "Hemen sipariş edin gönderim yapılır" dedikten sonra sözlerinde durmamaları nedeniyle 3 gün sonra iptal etme durumunda kaldığım için kendilerini uzun süre kara listeye aldım. 2. konu ise kozmetik bir ürün istedim, gönderim tarihini geç tutmuşlarki benimde acelem yoktu doğumgünü içindi- 15. günün sonunda stokta yok deyip iptal ettirdiler. Stokta mevcut olup olmadığını ertesi gün sorup öğrenemiyor musun? 15 gün sonunda kargoya vemen şart olduğu için beni bu kadar bekletmeye ne hakkın var? Bende söylendim demediğimi bırakmadım üstelik şikayettede bulundum. Herkes 2 şans hak eder, fazlası olmaz. Bu gibi konular nedeniyle kendilerinden artık alışveriş yapmıyorum.
    PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

Tuna Parfümeri'den acı haberi geldi. Stoklarında 10 Adet Atkinsons gözüken ürünün, şimdi 1 adet olduğunu ve de kusurlu ürün olduğunu söyleyip aldıkları firmaya iade edeceklerini söylediler. 2. bir Tekin Acar faciasının habercisi olabilir bana bu söylenenler.

Yorum

• denondj
        denondj Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Belliydi .. Benim de toplu alışverişimde bu arkadaşların isteğiyle ürünü iptal edince, n11 kuponlarım da iptal olmuşlar.. Diğer siparişlerimi de bozmuş oldular, siparişimin bir kısmı vardı 7 iş günüdür kargoya vermediler, onu da iptal ettim..

Ufak oyunlar, küçük şakalar yapan tuna kozmetik bundan sonra bizimla değilsin.

Merhaba,

2-3 yıldır Tuna Parfumeriden ürün alıyorum tüm cilt bakımı ürünlerimi N11 mağazasından aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım üstelik indirim zamanlarında kuponlarla birleşince nerdeyse benzer mağazaların yarı fiyatlarına geldi ürünlerim hepsi orijinaldi ve yeni tarihliydi..

Yorum

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        cilt bakım değil zaten konumuz parfüm. tebrikler kendinizi maskara ettiniz Tuna Kozmetik

Merhaba tesadufen gordum burayi.. yazilanlara da sasirdim. Uzun zamandir hem magazadan hem internet uzerinden alisveris yapiyorum hicbir sorunla karsilasmadim. Onlardan kaynaklanmayan sorunlar icin bile ellerinden gelen cozumu sunmaya calistilar. Hem urunler orjinal hem de diger yerlere gore fiyatlari da uygun. Sorun yasadiginiz takdirde Kendileri ile iletisime gecerseniz sorunun cozulecegini dusunuyorum. Her zaman gosterdikleri ilgileri icin de ayrica tesekkur ederim.

Yorum

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        tesadüfen görmüşmüş. Sen burayı çocuk bahçesi mi sandın. Buradaki insanların tecrübesinden haberin yok belli ki. Sen kimin aklıyla alay ediyorsun. Tebrikler kendi kendinizi bitirmiş oldunuz. Çok eğlenceli değil mi

Orjinal yazı sahibi: Ryry View Post
      Merhaba tesadufen gordum burayi.. yazilanlara da sasirdim. Uzun zamandir hem magazadan hem internet uzerinden alisveris yapiyorum hicbir sorunla karsilasmadim. Onlardan kaynaklanmayan sorunlar icin bile ellerinden gelen cozumu sunmaya calistilar. Hem urunler orjinal hem de diger yerlere gore fiyatlari da uygun. Sorun yasadiginiz takdirde Kendileri ile iletisime gecerseniz sorunun cozulecegini dusunuyorum. Her zaman gosterdikleri ilgileri icin de ayrica tesekkur ederim.
      O zaman DÜNYA'DAN bi haber yaşıyorsunuz. N11 Tuna Parfümeri'den kim ne aldıysa ya da almak istediyse şaka gibi cevaplarla ya da küfür eder gibi cevaplarla karşılaştılar. Bunların içerisine ben de dahilim. Buradan 23 Mart 2018'de 1 adet parfüm satın aldım. En geç 29 Mart perşembe günü kargoya verilir yazıyor. Aradım firmayı satın aldığım ürünü neden onaylamıyorsunuz dedim. Cevap olarak bana: İşi garantiye almak için çarşamba günü göndereceklerini söylediler. Neyse bekledim 5-6 gün. Çarşamba geldi, bırak kargoyu göndermeyi daha satın almayı halen onaylamamışlar. n11 de Stoklarında 10 adet görünen ürün, kendilerini arayıp sorduğumda bana cevap olarak 1 tane kaldığını ve o ürünün de bozuk olduğunu, bundan dolayı için İthalatçı firmaya iade edeceklerini söylediler. Yaptıkları hiç mi hiç ETİK DEĞİL. Tuna Parfümeri'yi aradım ve sordum: Tuna Parfümeri'nin sahibi değişti mi diye? Yoo dediler değişmedi, Dedim siz böyle hizmet yapmazdınız neden böyle oldu dedim, sormayın dediler. Gerisini artık yazmayacağım. Büyük çok büyük hayal kırıklığı ile karşı karşıya kaldım. Geçmişteki hizmetlerinin hatırına N 11 de hiç bir yorumda bulunmadım, yazacaklarımı buradan yazdım.

Yorum

AQVA ve Ryry unuttuğunuz bir üyelik daha var GOLDEA onunlada methiyeler yazmanızı bekliyorum. Bu şekilde basit ve komik olan icraatlara hiç girmeseniz daha iyi olurdu. Bu 3 üyelikte aynı zaman diliminde gelmiş IP ler aynı mesaj yazılan konular aynı. Bu kadar fazla Tuna Kozmetik sevgisi gözlerimizi yaşarttı.

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          hocam henüz ortaya çıkmamış goldea kozlarını da bu şekilde patlatman çok güzel olmuş. Ne kadar eğlendim anlatamam

Orjinal yazı sahibi: AQVA View Post
        Merhaba,

2-3 yıldır Tuna Parfumeriden ürün alıyorum tüm cilt bakımı ürünlerimi N11 mağazasından aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım üstelik indirim zamanlarında kuponlarla birleşince nerdeyse benzer mağazaların yarı fiyatlarına geldi ürünlerim hepsi orijinaldi ve yeni tarihliydi..
        o yüzden sitedeki ilk mesajınız tuna parfümeriyi öven mesaj oluyor değil mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
          AQVA ve Ryry unuttuğunuz bir üyelik daha var GOLDEA onunlada methiyeler yazmanızı bekliyorum. Bu şekilde basit ve komik olan icraatlara hiç girmeseniz daha iyi olurdu. Bu 3 üyelikte aynı zaman diliminde gelmiş IP ler aynı mesaj yazılan konular aynı. Bu kadar fazla Tuna Kozmetik sevgisi gözlerimizi yaşarttı.
          Altuğ hocam iyi tespit, sen siteye gir hemen ilk mesajında tuna parfümeriye methiyeler düz, sahtekarlığın sonu yok işte.

Yorum

Altuğ Hocam IP lerle belgelemiş Zaten buradaki her kullanıcı bu üyeliklerden gelen mesajların manipüle edici olduğunu anlayacak kadar tecrübeli. Tuna kozmetik eline yüzüne bulaştırdığı işini düzeltmek yerine burada yaptığı yalan dolanla saygınlığını da yitirmiş oldu. Bu mesajları atmasalardı hepimiz belki bir süre sonra olanları sineye çekecek, yapılan amötörce işleri unutacaktık. Ancak kendi kendilerini öyle bir hale soktular ki artık firma ismini falan değiştirmeleri gerekecek. Yazık.. Yalan-dolan, türlü hile ve manipülasyonla vardığınız bu nokta sizin kendi eseriniz Tuna Kozmetik. Geçmiş olsun
            estefanyen

Yorum

zaten ilk okuyunca anlamıştım
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

ben sahsim olarak sadece bir hesap actim o da bu hesap. İsterseniz kontrol edin ipleri. Ben zaten tesadufen gorup ne amacla actigimi soyledim.Uzun zmaandir musterileri oldugumu zaten soyledim sakladigim bir durum degil. Sevdigim bir yer hk olumsuz elestiri gorunce sadece sizler gibi fikrimi paylasmak istedim. Ne cocuk bahcesi sandim ne baska bisey dusundum. İlk yorumumda amacimi zaten dile getiriyorum. Her zaman yapici olmak taraftariyim. Saygiyi kaybetmenin dogru olmadigini dusunuyorum. Konuyu uzatmanin da anlami yok dedigim gibi herkes gibi bende sadece kendi fikrimi paylastim. Herkesin tercihi kendine aittir. Tesekkurler

Yorum

Türlü şakalar, yeni üyelikler

Yorum

Bazen bu tarz hareketler foruma renk katıyor

Yorum

İşleniyor...
                    X