Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

N11.com Yıldız Parfümeri ve parischeri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• N11.com Yıldız Parfümeri ve parischeri

Bilenler yeşillendirse sevinirim, alışveriş yapan olumlu olumsuz tecrübesi olan arkadaşlar var mı?

Her ikisinden de hiç alışverişim olmadı ama eski forumda bir hayli ismi geçmişti özellikle Acqua di parma konusunda ve alanlar gayet memnundu.

Yorum

İkisi de aynı mağaza. Benim alışverişim olmuştu. Genellikle Adp kokularıyla ön planda. Güvenilir. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz..

Yorum

Teşekkür ederim beyler, ben Adp'nin yan ürünlerinden almayı düşünüyordum, balsam deodorant falan ama tabi bir fikrim yoktu. Sağolun yorumlarınız için

Yorum

Isteyen herkes her iki magazadan da rahatlikla siparis verebilir, sorun yasamazsiniz.

Yorum

Daha önce Muhip Beyden çok alışverişim oldu. güvenilirdir gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Drekoo
              Daha önce Muhip Beyden çok alışverişim oldu. güvenilirdir gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
              Isimler karismis olabilir mi acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post

Isimler karismis olabilir mi acaba?
                Nokta Parfümeri Muhip bey, Yıldız Parfümeri ve Parischeri ise Hıdır bey' e aittir, isimler karışmış sanırım. Her ikisinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Piyasadan daha uygun fiyata alışveriş yapabileceğiniz yerlerdir, fiyat almadan başka yerlerden alışveriş yapmayın derim.

Yorum

Bende Afnan almıştım herhangi bir sorun yaşamadım hemen ürün gönderilmişti.

Yorum

Ben de Parischeri'den Afnan'ın "Supremacy pour Homme" unu (Aventus klonu) almıştım; kargo hızlı ve sapasağlam bir şekilde elime ulaşmıştı. Aldığım parfüme gelince: Creed'in Aventus'una bu kadar para vermek gereksiz. Afnan çok başarılı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pikcell View Post

Nokta Parfümeri Muhip bey, Yıldız Parfümeri ve Parischeri ise Hıdır bey' e aittir, isimler karışmış sanırım. Her ikisinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Piyasadan daha uygun fiyata alışveriş yapabileceğiniz yerlerdir, fiyat almadan başka yerlerden alışveriş yapmayın derim.
                      daha önce birlikteydi o dükkanlar sonradan ayrıldı karışıklık ondan yanlış olmasın

Yorum

İşleniyor...
                      X