Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kokudan kokuya

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kokudan kokuya

Arkadaşlar kokudan kokuya hala güvenilir mi?

Bi ara sahibi değişmişti yanlış hatırlamıyorsam fiyatlarda epey artmıştı ondan sonra alışverişim olmadı hiç.

Yorum

Fiyatlar normal gibi duruyor hatta alsam mi diye bir düşündüm

Yorum

ben bu firmaların vintage parfümü nerden bulduklarını anlamıyorum elindeki stoklardan veriyosa bir gün mutlaka biter sonra ne yapıcaksın? acaba karanlık işler mi var bunun arka planında karaborsa gibi

Yorum

1988 fahrenheit görünce şok oldum. hele 60 lardan kalma dior eau sauvage görünce bir an bir iç geçirdim

Yorum

• ibrhm
            ibrhm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam o Fahrenheit'ın üretime başlanma yılı olmasin sakın. Ellerinde 88den kalma Fahri oldugunu hic sanmıyorum.

• Sahin
            Sahin Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bakabilirsiniz,birkaç farklı fahri içinden biri 1988 tarihliydi

Kokudan kokuya gayet güvenilir bir sitedir. Lakin her vintage parfüm gibi buradaki parfümlerinde bozuk çıkma ihtimali vardır. Fiyatları geçmişe oranla daha yüksek

Yorum

Daha yeni birkac hafta önce bir alışverişim oldu, gayet sorunsuzdu.

Ellerindeki bazı vintage parfümler de stoklarındaki parfümler ve gitgide tükeniyor dogal olarak.
            Eskiden vintage Hypnotic Poison tüm boylarını bulabiliyorken şimdi baktım seçenekler epey daralmış..

Yorum

Bu arada geçen yıl alışveriş yaptım bende. Sahipleri aynı kişiler bir el değişikliği yok.

Yorum

• Minty
                Minty Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hala Cem bey ve babası mı ilgileniyor Burak bey?

Tamam hiçbiryerde bulunmayan vintage parfümlerin fiyatının pahalı olmasını anlıyorum ama aşırı bir artış yaptılar, hoş olmadı.. Onlardan beklemezdim.

• Burakkk
                Burakkk Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                En son eylül ekim gibi bi alışverişim oldı Cem beyin babası teslim etmişti Aysu hanım.

Fiyatlar gerçekten çok yüksek...
              http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Bazı fiyatlar gerçekten uçuk ancak bazıları da günümüz designer fiyatları ile benzer (mağaza fiyatlarıyla)
                Mesela günümüz mağaza fiyatlarına yakın fiyatlara bir vintage Chanel no 19 alabiliyorsunuz

Yorum

Cok dillendirme Murrjm, yarin sabah bir kalkmışsın bir bakmışsın vintage Chanel no 19 fiyatı da artmış :-)

Yorum

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aman dur tövbe diyeyim,dilimi ısırayım

• Minty
                    Minty Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    sen mesajını sil sağlam olsun :-)))))

4 5 ay önce bende ck escape aldım yaninda 15 er ml süt krem vs vardı parfüm harici hepsini bozuk olduğu için attım yani alınır ise sadece parfüm güvenli olur

Yorum

Vİntage Joop Homme almıştım. Ki atom bombası gücünde bir kokudur normalde vintage versiyonu. Koku 2-3 saat anca dayandı. Çünkü bozulmuş hatta sirke olmuş saklanma koşullarından dolayı. Bende iade ettim. Uzun zamandır vintage parfümlere, (özellikle 2000 öncesine) bulaşmıyorum. Çünkü net bayat çıkıyorlar.

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      O halde sadece internet satışı mı var, yerinde görüp deneme imkanı olmuyor mu?

Merhaba,

Kokudan Kokuya Sitesi nden 3 kere alışveriş yaptım. Arayıp da bulamayacağınız nostaljik parfümleri o sitede bulabilirsiniz. Lancome un Magie Noire parfümünün değişmeden önceki şişesini buldum. Tabi ki koku yeni üretiminden çok farklı ve çok daha güzel. Ayrıca şu anda üretilmeyen ve yıllar önce çok severek kullandığım Giorgio Armani ni "Sensi" yi de orda buldum. Gerçekten bu inanılmaz. Kokularda herhangi bir bozulma yoktu.

Yorum

Ajans da birazdan başlar..
                      (vintage noir türü espri)
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

İşleniyor...
                      X