Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kokudan kokuya

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yakın zamanda bu siteden alışveriş yapan oldu mu, ürünlerin güvenilirliği konusunda ne düşünüyorsunuz? Fiziksel mağazalarına gittiniz ve orada parfüm deneme şansınız oldu mu? Ürünlerinin dükkanlarında mevcut olup olmadığını sorduğumda “distribütörden getiriyoruz” cevabı vermişlerdi.

Yorum

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fiziksel mağazalarına gitmedim. Ama benim aylar öncesinde bir alışverişim olmuştu, herhangi bir sorun yaşamadım. Şuan ise site aktif değil diye biliyorum. Güvenilirliği konusundaki düşüncem: Sorun yaşamadığım ve pek alternatifi olmadığı için riske atmaya değer buluyorum. Satın aldığınız orjinal vintage parfümün kokusunun bozuk veya biraz değişmiş olması ise biraz da şans meselesi.

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Siteye girebildim ama satış aktif mi bilemiyorum. Çok fazla marka ve bir parfümün çok fazla boyut ve varyasyonlarının olması şekerci dükkanına düşmüş gibi hissettiriyorken bir yandan da kaynağını veya gerçekten stok olup olmadığını merak ettiriyor. Teşekkürler cevap için 😊

fiziksel mağazaları yok. bizzat tel ile öğrendim. siteleriniin son haline ve fiyatlarına bakınız, 1000 -- 3000 arasına yukseltmişler. nedir bu

Yorum

Herhalde parfümlerin turşusunu kurmayı planlıyorlar çünkü bu akıl almaz fiyatları verecek baba yiğit olduğunu düşünmüyorum. Söz de bugün itibariyle sipariş almaya başlamışlar, fiyatları ezelden beri yüksekti fakat mantık dışı değildi son fiyatlar ise gerçekten inanılmaz düzeyde 1800 ( Binsekizyüz ) tl ye Azzaro chrome 4000 ( dörtbin ) tl ye homme de gres mi olur arkadaşlar şaka gibi

Yorum

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aynen katılıyorum. Ben de kendilerine mesaj attım fiyatlarda yanlışlık mi var diye ama oralı bile olmadılar.

• pomak
        pomak Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Satmaya kıyamıyorlar galiba şişeleri bu fiyatların başka izahı yok çünkü

Ben burada yazılanları görünce incelemek istedim ve gözlerime inanamadım...

https://kokudankokuya.com.tr/urun/ma...e-edt-sprey-14

Bildiğimiz TABAC marka parfüm... TABAC yani başka bir şey değil, yaptığı tıraş ürünlerinde bile en üst kalite değil...

https://www.ebay.com.au/itm/Tabac-Or...-/322417617527

Aynı ürünün ebay'de 50 dolar... 7000 lira nere 370 lira nere... (düzeltme: pardon 50 ml ile 100 ml kıyaslamışım, o sitede de 50 ml 6300 lira...)

Hiç ama hiç anlamadım, o kadar çok anlamadım ki ilgili kuruma şikayet edesim geldi...
      Son Düzenleme itsmebruce; 03-01-21, 23:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

Adi odur sattigi baska biseydir... 😉

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sonertan
          Sonertan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Başka bir açıklaması olamaz gibi. Davidoff cool water 2200 tl

Fiyatlar inanılır gibi değil. Bakıyorum, bakıyorum, inanamıyorum. Bazen N11'de anormal fiyatlı deodorantlar oluyor ya sistem denemesi amaçlı, fiyatlar o maksatla konmuş gibi.

Güncel formülü sorunsuz, vintage almanın hiç bir esprisi olmayacak, zamanında da pek başarılı sayılmayacak, iz bırakmadan üretimi durmuş parfümlerin 4 ml'lik minileri bile 100'lük designer fiyatında. Ne anlamı var ki?

Yorum

Sitenin ismi değişmiş arkadaşlar. kokudanparaya.com olmuş.

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hahahahahahahahaha en doğru yorum geldi hocam sizden. İstemsiz güldüm buna 😂

Daha 2-3 ay önce internette 180 veya 240 TL gibi bir fiyata satılan Lolita Lempicka Eau Desir'e 2,696.30 TL'lik etiket koymuşlar.
          Küsurat da ayrı merak konusu, döviz veya altın kuruna göre anlık mı hesaplanıyor nedir?
          Çok ilginç...

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Dolar ve ons altın yaklaşık 50-60 gündür yatay seyrediyor hatta düşüyor bence başka bir şeye endeksli parfüm fiyatları bu sitede 🙂

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Belki de bu küsuratlar altın ve döviz fiyatlarının buradaki parfümrlere endeksli olduğunun alametidir furkan1001

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            O olabilir haklısınız hahahahahaha 🙂

Eau Sauvage ne kadar? Mesajıma aylar sonra 3,168.30 TL yazdın ya orda taa ebesinin nikahına kadar uzaklaştık senle. Kars Sarıkamış'tayım şuan kayak yapıyorummmm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
            Eau Sauvage ne kadar? Mesajıma aylar sonra 3,168.30 TL yazdın ya orda taa ebesinin nikahına kadar uzaklaştık senle. Kars Sarıkamış'tayım şuan kayak yapıyorummmm
            3168.30 ne ya 3170 de.. yahu 3200 de tamam.. ama 3215784489.7678 nedir?

Yorum

• Asaid
              Asaid Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ince çalışıyoruz diyorlar.

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Asaid Ya da parfum tam 100ml degil? 93.6382865ml flan?

Onlarin derdi baska

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ya bunlar harbiden kafayı yedi, ya da fiyatlarda ciddi yanlışlık var.

tommy hilfiger parfümü 4,478.10 TL küsüratlı fiyatlar bir de. Çıldırmışlar.

Yorum

Chanel Anateus almayı planlıyordum. Almışken 3 kuruş fazla verip vintage alayım dedim. Sitenin açılmasını aylarca bekledim. Ama fiyatları görünce sağlam bir kahkaha attım. 100 ml vintage Anateus'a 4500 tl vermeye hiç niyetim yok.

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  4500 değildir o. 4479.30 filandır ☺

• Myrkur
                  Myrkur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  🤣🤣

Bir gecede cahil kaldık ;((

Eskiden para üstü yerine Pino Silvestre veren bakkallar vardı. Şuan Pino: 938.10 TL.

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sitenin bug'ını bulduk Aryan

https://kokudankokuya.com.tr/urun/je...e-edc-dokme-12

"Ucuzdan pahalıya dizsem normal birşey çıkar mı" derken...

• Aryan
                  Aryan Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Cologne ve dökme, yani biraz eve gelen misafirlerin eline dökme tarzında. Ayrıca fiyatları o kadar arşa çektikten sonra uygun fiyatlı bir ürün görünce bu bozuktur algısı da oluşmuyor değil...

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  "Dökme" neymiş, şu an bir aydınlanma geldi 😎

Bir gecede cahil kaldık ;((

Eskiden para üstü yerine Pino Silvestre veren bakkallar vardı. Şuan Pino: 938.10 TL.
                Şaka gibi gerçekten çok üzücü ...

Yorum

İşleniyor...
                X