Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bestperfume

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bestperfume

Bir süre önce alışveriş sitelerinde Ankara merkezli "Bestperfume" adlı bir mağaza keşfettim, vintage sayılabilecek parfümler mevcut. Ben alışveriş yapmadım, sanıyorum yeni olduğu için az sayıda satışı var, ilgilenenler olabilir diye düşünüyorum. Alışveriş deneyimlerinizi paylaşabilirseniz güzel olur.

Mağazanın parfümlerine biraz göz gezdirdim, ben aralarında pek vintage parfüm göremedim. Ama retro klasikler göze çarpıyor...

Mağaza misyonunu ise şu şekilde ifade etmiş:

"Aktif üretimi devam eden, buna karşın ülkemizde tedarik imkanı bulamadığınız veya zaman zaman tedariğinde zorlandığınız ürünleri, sizlerin memnuniyeti için tedarik ediyoruz, hem de çok yüksek miktarlarda stoklamıyoruz ve bu sebeple size satın aldığınız ürünlerin tazeliğini de garanti ediyoruz."

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      2016 tarihli parfümlerin bile viintage olarak tanımlandığı ortamda ben de ne desem bilememiştim açıkçası. Birçoğu için retro klasik doğru bir tanım olabilir Aryan . Üretimi durmuş bazı eski parfümler de mevcut. Tazelik konusu da ilginçmiş, şikayet sitelerinde "3 yıllık parfüm gönderdiler" diyenleri görünce yazma gereği hissettiler herhalde ☺ İstek üzerine getiriyorlar mı acaba sormak lazım.
İşleniyor...
X