Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

My kozmetik (n11)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• My kozmetik (n11)

Arkadaşlar, dün mykozmetik adlı bir n11 firmasından Guerlain Habit Rogue sipariş ettim.Müthiş bir hızla Konya'ya yaklaşık bir günde teslim ettiler.Ürünü deneme imkanım oldu fakat,edp olmasına ragmen tende bir saat kadar bir kalıcılığı var.Ürünün faturası olmasına ragmen içime bir kurt düştü,checkosmetics'ten 4 haneli kodu sorgulattım, batch kodu dogru görünüyor.parfüm mart 2016 üretimli.Ama kalıcılığın bu kadar az olması tuhafıma gitti. sizlerden bu magzadan alış veriş yapan oldu mu? bu durum sizce normal mi yoksa soguk su mu içmeliyim?

Şişe ve ambalajının detaylı fotolarını eklerseniz daha iyi yardımcı oluruz hocam.

Yorum

Kıyafette denediniz mi?
      Giymediğiniz bir kıyafete uygulayıp dolaba kaldırın,belli bir saat sonra tekrar koklayın.Bir de bu şekilde deneyin isterseniz
      .Kutu ve şişe fotoğrafı paylaşabilirseniz habit rouge'u tanıyan arkadaşlar bir çıkarımda bulunabilir belki

Yorum

hemen çekip göndereyim

Yorum

Click image for larger version

Name:	20170223_214324.jpg
Views:	4935
Size:	6.58 MB
ID:	19356Click image for larger version

Name:	20170223_214732.jpg
Views:	5021
Size:	5.35 MB
ID:	19357Click image for larger version

Name:	20170223_214658.jpg
Views:	4989
Size:	5.20 MB
ID:	19355

Yorum

Bence sıkıntı yok hocam.
            Performansla ilgili bir sıkıntı varsa Guerlain firmasının formülasyonu ile ilgili olabilir.

Yorum

bir de şöyle bir sorum var, myparfümeri den aldım fakat fatura my kozmetik olarak çıkmış, firmaya sordum yarına cevap yazarlar sanırım.Formülasyon sorunu diyeceğim ama neden 1 saat kokan bir kolanyayı EDP olarak pazarlasın ki?

Yorum

• promesta
                promesta Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                N11'de kayıtlı oldukları kullanıcı adı dile Turk Ticaret Siciline kayıt oldukları isimler genelde farklı oluyor Şahin bey, bu noktada sıkıntılı bir durum yok. Şişe de sorunsuz görünüyor, sanırım şanssız bir formulasyona denk geldiniz.

Bende buradan alışveriş yapmıştım, bence ürünlerinde sıkıntı yok..Kalıcılık konusu çoğu parfümde hayal kırıklığı malesef..Önerim aynı parfümü malum satıcılardan birinde bulup denemeniz,belki de oradaki de kalıcı değildir.

Yorum

firma bugün telefonla aradı,eğer herhangi bir kuşkunuz varsa gönderin size yenisini yollayalım dedi,bu incelik karşısında çok mahcup oldum, utandım, bir daha asla performans meselesinden dolayı böyle bir şeyi gündeme taşımam..neyse, fikir belirten herkese çok teşekkür ederim, sağolun

Yorum

Bilerek yanlış ürün gönderen firma. İadeyle uğraşmaz da iteleriz filan diye mi düşünüyorlar bilmiyorum ama bir daha alışverim yapmam bu firmadan. (N11.com/myparfümeri) (mykozmetik)
                  Son Düzenleme zagoksu; 18-10-18, 22:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

Şu anda bütün parfümlerde geçerli %11 indirim var daha önce alışveriş yapmadım. ne derece güvenilir mağaza?

Yorum

MY KOZMETİK(trendyol)
                      aynı mağduriyeti ben de yaşadım 365tlden iki parfüm aldım ve parfümün sıkma yeri oynuyor kokusu hemen uçuyor. Parfümün gerçeğini çok iyi biliyorum. Bu nasıl oluyor bilmiyorum.

Yorum

Ben daha önce bir parfüm aldım.kokuyu çok iyi biliyorum ve elimde 1 Şişe daha var.ürün orjinal.zaten ürün geldiğinde ithalatçı firma bandrollü faturalı jelatinli geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

2017'nin sonlarına doğru kendilerinden sadece 1 kere alışverişim olmuştu. Hiç bir sorun yaşamadım. Parfüm hala elimde duruyor ve kokusu da hala aynı.. Comme des Garçons almıştım. Performansı da hala iyi..
                          estefanyen

Yorum

ürünleri orijinal. zaten açık adres veren firmalar örnek bayer kozmetik, mavi kozmetik ,nokta kozmetik vb. yerler genelde orijinal satarlar. şahsen direk yerlerine gidip ürünlerini elden de alabilirsiniz. bence elden alım daha iyi.

edit: 212 vip edt 100 ml siparişi vermiştim ve ürün geldi. ürün orijinal ve 10 ay önce üreilmiş. boynere de götürdüm kıyaslamak için sıkıntı yok ürüde. arcon kozmetik etiketi ve kare bandrolle geldi. mağazadan yaklaşık 300 tl daha uyguna gelmiş oldu.

yeni gelen edit: dior sauvage 100 ml siparişi geldi. kutusu bağıra bağıra sahte diyor . ve az para değil. önceki siparişim gibi sonuçlanmadı. değişim istiycem bakalım ne diyecekler
                            Son Düzenleme daredevil; 21-08-21, 10:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                            X