Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Rezalet

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Rezalet

Matrai tarafından gerekli bilgilendirme yapıldı teşekkür ederim,ortada bana söylenen bir yalan varmış yanlış anlamışım.
    Son Düzenleme FragnanceGuy34; 11-12-20, 18:58. Tarafından yapıldı.

Ciddi bir iddia. Kanitiniz varsa herkesle paylasabilir misiniz?

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bende size katılıyorum, leto hocam. Çok ciddi bir argüman kanıt olmadan havada kalıyor ve biraz çamur at izi kalsın gibi oluyor. Kanıtlarını bekliyoruz hocam.

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hoşçakalın diyip gitmek kolay. bu derece ciddi bir itham varsa sağlam bir dayanağı olması gerek. haklısınız

Ses kaydi almadım ama kokukrem sahibi beni arayıp söyledi bana telefonda,çok olay oldu lakin ,ben sebepsiz yere neden silindiginin düzgun bir sebebini düşünemiyorum başka ayrıca benim açtığım dışında bir tane daha post vardı sahte Dior sauvage ile ilgili kokukrem denen yerin sattığı onuda sildiler

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O başlığı açan bendim yani sahibi...

• FragnanceGuy34
      FragnanceGuy34 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kendin silmedin değil mi başlığı benim gibi kendiliğinden silinmiş buldun?

• FragnanceGuy34
      FragnanceGuy34 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam Hepsiburada kalıcı olarak kapattı ancak ben gerekli tüm mecralarda şikayet ettim,hakkımı sonuna kadar savunmaya devam edeceğim

Bakın ben sadece benim açtığım post ve diger post neden sebepsiz yere silindi o zaman size soruyorum çok tutarsızlık var

Yorum

Kendi açtığım başlığı ben silmedim silmeyi de bilmiyorum,onu geçtim benzer başlık vardı acron sticker olayı sahte olan yine bu kokukrem denen kişilerin ifşa edildiği başlık oda silinmiş,ben bizzat bu kokukrem sahibi adamın bana dediğini söyledim arkadaşım dedi hallettik kaldırdık gibi birşeyler söyledi,ama benden izinsiz habersiz benim açtığım konuyu silmenin neresi doğru?

Yorum

Buraya sadece bir kaç dk lığına bu yazıyı bırakıyorum... Daha sonra sileceğim ama herkes anlasın.

Konu silinmedi konu kaldırttırıldı. Hem karşı tarafın avukatları hemde BTK tarafından konunun 24 saat içinde silinmezse Forum genelinde bir inceleme başlatılacağı tarafımıza beyan edildi. Sizin orada kullandığınız ''intikamımızı aldık'' cümlesi bütün forumun sanki ticari bir firmaya kumpas kurmuş gibi algı oluşturulmasına neden oldu. Bizim yönetim olarak savunabileceğimiz şeylerin dışına çıktı. Benim kişi veya firma ile ne bir dostluğum ne bir arkadaşlığım ne de bir alışverişim olmuştur. Hatta bundan bir kaç ay önce başka bir arkadaşımızın almış olduğu ürün ile ilgili yine başlığı açanda bendim sizin kullandığınız bir cümle sayesinde o başlıkları da kaldırmak zorunda kaldık. Burada bahsettiğiniz arkadaşlık kısmını bence bir kere daha düşünürsünüz bu şekilde. Eğer kaldırılmasaydı forumun kapatılmasına sebep olacak olaylar silsilesinin içine girecektik. Konuyu kaldırmamak için direten de destek olan bendim ama benimde gücüm bir yere kadar.

Burası Türkiye. Burada hırsıza hırsız, dolandırıcıya dolandırıcı, Or...ya or...diyemiyorsunuz.

Yorum

• FragnanceGuy34
          FragnanceGuy34 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          anladım bu Kokukrem sahibi olan adam beni arayıp forum sahibi benim arkadaşım tanıdığım biz hallettik gibi bir cümle kurdu bana ,o yüzden böyle düşündüm

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Son cümleye imzamı atıyorum Burası Türkiye.

Hocam ne kumpasi Allah aşkına,açık açık yolsuzluk sahte ürün satışı var bu görmezden geliniyor ve sırf bir kelime yüzünden mi olay çıkarıyorlar madem bu kadar hassaslar sahte ürün satıcı tehdit küfür hakaret bunlara hapis cezası var bunu uygulansınlar ilk önce o sahtecilik yapan firmaya

Yorum

İyiki gerekli yerlere şikayet etmişim onları hem insanın hakkina giriyorlar üstüne böyle davranışlar çok yanlış.

Yorum

Burası Türkiye. Burada hırsıza hırsız, dolandırıcıya dolandırıcı, Or...ya or...diyemiyorsunuz.

İmza Altuğ hocam daha güzel bir cümle ile anlatamazsın.

Yorum

• FragnanceGuy34
              FragnanceGuy34 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet çok üzücü ama çok haklısınız, yaptığı ile kalıyorlar ceza verilmiyor, caydırıcilik yok

Konu, karşı taraf tarafından organize olunmuş gibi algılandı sanırım. Halbuki bireysel bir girişim var. FragnanceGuy34 siz farklı bir cümle kurunca diğer insanların da konuya erişimine engel oldunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
              Buraya sadece bir kaç dk lığına bu yazıyı bırakıyorum... Daha sonra sileceğim ama herkes anlasın.

Konu silinmedi konu kaldırttırıldı. Hem karşı tarafın avukatları hemde BTK tarafından konunun 24 saat içinde silinmezse Forum genelinde bir inceleme başlatılacağı tarafımıza beyan edildi. Sizin orada kullandığınız ''intikamımızı aldık'' cümlesi bütün forumun sanki ticari bir firmaya kumpas kurmuş gibi algı oluşturulmasına neden oldu. Bizim yönetim olarak savunabileceğimiz şeylerin dışına çıktı. Benim kişi veya firma ile ne bir dostluğum ne bir arkadaşlığım ne de bir alışverişim olmuştur. Hatta bundan bir kaç ay önce başka bir arkadaşımızın almış olduğu ürün ile ilgili yine başlığı açanda bendim sizin kullandığınız bir cümle sayesinde o başlıkları da kaldırmak zorunda kaldık. Burada bahsettiğiniz arkadaşlık kısmını bence bir kere daha düşünürsünüz bu şekilde. Eğer kaldırılmasaydı forumun kapatılmasına sebep olacak olaylar silsilesinin içine girecektik. Konuyu kaldırmamak için direten de destek olan bendim ama benimde gücüm bir yere kadar.

Son 20 yılın Türkiye özetini yapmış Altuğ hocam..

Yorum

İşleniyor...
              X