Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Morhipo sahte ürün gönderimi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Morhipo sahte ürün gönderimi

3 yıldır Morhipo dan sayısız parfüm aldım bir kere sahte çıkmadı Boyner bünyesinde olduğu için güvendim.Helsiburada sahte sattığı için iade ye yollayıp Morhipo dan sipariş ettim ,direk kendi ürünleri,ve sonuç fiyasko.Bana gönderdikleri parfüm Hepsiburada da satılan sahte olanla aynı.Sok oldum çünkü Morhipo dan hiç ummadım.Dikkatli olun artık Morhipo dan alırken bende tam bir bahtsız Bedevi şansı var kafayı yicem uzun bir süre almıyorum artık Sephora hariç.

Morhipo bir gün içinde ücret iadesi yaptı özür diledi.Tesekkur ederim kendilerinde çok disiplinli bir firma
    Son Düzenleme FragnanceGuy34; 11-12-20, 19:28. Tarafından yapıldı.

Geçmiş olsun parfüm kesin olarak sahte. Morhipo mağaza sistemine geçti mi? Yoksa kendisi mi gönderdi bu ürünü?

Yorum

Morhipo kendisi gönderdi ürünü o yüzden güvendim,başka mağazadan göndermedi.

Yorum

• Lostcode
        Lostcode Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam sen satıcıya iyi baktınmı şu andaki eros flameler de cosmopera ve perfume point satıcı ama zaten morhipodan alırsanız satıcısı Boyner büyük mağazacılık ibaresi olan satıcının parfümlerinden tercih edin bazılarında hiç satıcı ismi yazmıyor sanırım siz o yüzden Morhipo'nun kendisi diye değerlendirdiniz. Morhipo'nun kendisi gönderiyormu bilmiyorum ben denk gelmedim ama sahte göndermeleri şaşırtıcı geldi banada çok geçmiş olsun.

Baktım satıcı ismi yok direk hızlı gönderi kapıda ödeme Boyner deposundan geliyor müşteri hizmetleri de dedi bizden geldi sahte olmaz diye ama anlattım onlara çok şaşırdım ilk kez Morhipo dan böyle bir durumla karşılaştım

Yorum

Sağdaki sahte bence de. Çok büyük bir sıkıntı var. Yeterli ürün çekemeyince gümrükten bazı uyanıklar, aralara sahte serpiştirip yolluyor olabilirler...

Yorum

Daha önce defalarca parfüm aldım Morhipodan ,diğer satıcı yazıyorsa almiyordum zaten bunuda Morhipo direk gönderiyor diye güvenip aldım hiç beklemiyordum

Yorum

Geçmiş olsun. Ben uzun zamandır Sephora, Boyner vs yerler harici parfüm almıyorum (Direkt mağazadan). Alırken daha fazla ödesem de içim rahat.Her yer sahte parfüm kaynıyor artık.
            Son Düzenleme Libra; 26-11-20, 23:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

Geçmiş olsun. Fotoğraftaki iki şişe de mi sahte? Spreyleri birbirinden farklı. Fotoğraftan açısından mı bilmiyorıum ama soldaki şişenin cam yüzeyi düzgün, sağdaki dalgalı duruyor. Kutu kaliteleri de farklı göründü bana.

Yorum

Hayır sağdaki şişe sahte,ikisinide Morhipo gönderdi daha önce sahip olduğum bir parfüm ilki sol şişe ikinci yeni gelen,sahte olan yani

Yorum

Flame bende de var... bendeki de sizin resmin solundaki gibi. Sagdakinde resimlerde bile gorulecek kdar bariz farklar var. Sprey ici beyaz, kutuda kabartma yok, sise ustundeki yazi sonuk ve ince vs..

Yorum

Atomizer in iç kısmı açık renk olmuyormuydu bu ürünlerde? Sağdaki şişenin kabartma kısmı da sıkıntılı belli.

Yorum

Geçmiş olsun sizdeki de ne şans, geçen kokukrem'den aldığınız flame'de sahte çıkmıştı.

Yorum

Aynen öyle bende isim garanti olsun diye Morhipo dan söyledim çünkü çok güveniyordum,oda sahte geldi,aşırı sinirlendim

Yorum

Geçmiş olsun, dönemsel olan gümrük sorunlarından kaynaklı hatadır diye düşünüyorum. Bir süre ithal olan her şeyi (sadece parfüm değil) görerek ve test ederek almak en iyisi...

Yorum

İşleniyor...
                          X