Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm dünyasi hepsiburada?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm dünyasi hepsiburada?

Selamlar. Hepsi buradada parfüm dünyası isimli bir mağaza var güvenilir midir? Fiyatları uygun görünüyor güvenilirse parfüm almayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. .

Merhaba; parfüm dünyası ile ilgili bi bilgim yok ancak ben hepsiburada üzerinden satıcı hepsiburada ise rahatlıkla alışveriş yapıyorum; hiçbir problem yaşamadım şu ana dek... Bazen acayip indirim oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Swann View Post
      Merhaba; parfüm dünyası ile ilgili bi bilgim yok ancak ben hepsiburada üzerinden satıcı hepsiburada ise rahatlıkla alışveriş yapıyorum; hiçbir problem yaşamadım şu ana dek... Bazen acayip indirim oluyor
      Satıcısı hepsiburada olarak yok alacağım parfüm. Olsa zaten ben de öyle yapacaktm ama malesef 😑

Yorum

Ben o zaman temkinli olun derim, hımm şimdi aklıma geldi de ben bigparfüm’den de alışveriş yapmıştım bi kere ve sorunsuzdu ürün o siteden.. Ancak dediğim gibi yalnızca bi kere.. Aracı firmanın ismi değişikti diye hatırlıyorum etikette yine de orijinaldi parfüm...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Swann View Post
          Ben o zaman temkinli olun derim, hımm şimdi aklıma geldi de ben bigparfüm’den de alışveriş yapmıştım bi kere ve sorunsuzdu ürün o siteden.. Ancak dediğim gibi yalnızca bi kere.. Aracı firmanın ismi değişikti diye hatırlıyorum etikette yine de orijinaldi parfüm...
          Teşekkürler bakayım ona da bi 👍🏻

Yorum

İşleniyor...
          X