Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

A-101

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• A-101

Evet arkadaşlar az önce gözüme çarptı 3,4 sayfa designer parfüm satışı yapılıyor. Fiyatlar normal seviyede. Şaşırdım gerçekten ve artık bu iş çığrından çıktığını düşünüyorum maşallah herkes parfüm satıyor bu işin sonu nereye gidecek.
    Ekli Dosyalar

Geçen günlerde incelerken ben de görmüştüm. Fiyatlar uygun fakat araştırdığımda Online için oldukça fazla şikayet var. Kimi ürün gelmiyormuş kimisi ise 15-20 gün beklemiş ürün gelene kadar . Fakat tam tersi yorum yapanlarda var az sayıda olsa da.
    Son Düzenleme Selective44; 19-06-20, 19:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ben 17.06.2020 tarihinde Saat 20:30 civarı Lalique - Encre Noire Sport Siparişi verdim 19.06.2020 günü Saat 13:30 civarı elime ulaştı yaklaşık 1.5 günde geldi yani.
      Ürün Sorunsuz Orjinal A101 gibi bir firmanın sahte satması düşünülemez zaten

Yorum

Yoo iyi bile işte, gayet rekabetçi fiyattan girmişler pradalar mesela bir çok platformun altında, kullanıcıların işine gelir uygun fiyata orjinal parfümlerin satılması..

Yorum

Hahahahaah

Calvin Klein, Prada, Dior sonunda MARKET PARFÜMÜ oldu demek

Yorum

Sanki bunlar Türkiye distribütör ürünleri değil de yurtdışı paralel ithalat ürünleri diyor içimdeki bir ses. Mesela o Dior'da Arcon etiketi var mı acaba

Yorum

Trendyoldan alacağıma a101den alırım (şu sıralar trendyolla ilgili çok şikayet var da, sahte parfüm satanları destekliyorlar.) hiç almadım ama fiyatlar iyi ve 1 kişi de burada alıp memnun kaldığını söylemiş. Bimde de wish chopard 100 tlye satıldığını görmüştüm haftalık indirimde birkaç sene önce. Eğer sahte satmaz kargoda sıkıntı yaşamazlarsa müşteriler memnun kalacaktır.

Yorum

Başlığı görmeden internette karşıma çıktı... Hüzünlendim, güldüm, sevindim ve tekrar hüzünlendim...

https://www.a101.com.tr/kozmetik-kis...hoC4LwQAvD_BwE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: itsmebruce View Post
                  Başlığı görmeden internette karşıma çıktı... Hüzünlendim, güldüm, sevindim ve tekrar hüzünlendim...

https://www.a101.com.tr/kozmetik-kis...hoC4LwQAvD_BwE
                  Linki açtıktan sonra kategori sekmesine de bir bakayım dedim, şaşkınım.. kült designer lardan yeni çıkanlara kadar pek geniş bir yelpaze var 6 sayfa boyunca..

Yorum

Hermes, Narciso, Lalique... Ağzım açık kaldı, bakmaktan kendimi alamadım.

Yorum

Malesef Apple marka sarj kablosu bile sahte cikti, paketi ve herseyi orjinal gorunumluydu. Kesinlikle suphe ile bakmak lazim. Zincir market olmasi onları ahlakli yapmiyor.😔

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Eti kasapdan Ekmegi firindan
                        Çikolatayı bakkaldan
                        Meyveyi Manavdan
                        Parfümü A101 denmi oldu simdi .
                        Nekadar absürt olmuş.

Yorum

İşleniyor...
                        X