Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Botanikecza.com

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Botanikecza.com

Merhabalar. Daha önce hiç buradan parfüm alışverişi yapan oldu mu? Aradığım bir parfüm sadece burada var, başka parfümlerde fiyatlar normal gözüküyor ama garip bir site gibi geldi. Tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bazı parfümlerde fiyatlar makul görünüyor ama, bir deneyelim be hocam :-))

Yorum

Okuduğum kadarıyla ürün kalitesiyle ilgili bir problem yok ama ürünler geç yollanıyormuş sanırım.

https://www.sikayetvar.com/botanik-ecza

Yorum

Bazen stoklarında olmayan ürünleri falan koyuyorlar bir iki ürünü sorduğumda daha sonradan elimde yok demişlerdi çok önceden, bir kere de alışverişim oldu sorunsuz geldi elime.

Yorum

Dayanamadım gene, Narciso Rodriguez Musk aldım, fiyatı baya bi iyi. Milattan önce Sevil'de bir ara denemiştim, güzel bir misk kokusuydu hatırladığım kadarıyla.

Yorum

• Myrkur
            Myrkur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam süreç hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok memnun olurum. Yeni bir satıcı keşfetmiş oluruz forumca.

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Siparişi verdik bakalım hocam, takipteyim.

Benim de burada ilgimi çeken ve piyasadan kalkmış parfümler vardı ve stok kontrolü için aramıştım. Sitede adres ve telefon bilgisi vardı, ki bu önemsediğim bir detaydır. Aradığım parfümün depolarında olmadığını, tedarikçiden aldıklarını söylemişlerdi. Tedarikçiden stok teyidi yaparlar mı diye sorduğumda, yapamadıklarını söyleyip, "önce parfümü almanız gerekiyor, stokta yoksa paranızı iade ediyoruz" demişlerdi. Riske girememiştim para iade süreci ile uğraşmamak için. Merak ettim sizin alışverişiniz nasıl sonuçlanacak, umarım yolunda gider.

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Profesyonellikten ve kurumsallıktan uzak bir çalışma prensipleri varmış :/
        İşleniyor...
        X