Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Cosmoland - Nehir Kozmetik(Morhipo)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Cosmoland - Nehir Kozmetik(Morhipo)

Merhaba arkadaşlar,

Bu firmadan daha önce alışveriş yapan oldu mu? Olduysa tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. İnternette pek çok şikayet var ama sonuçta Beymen' e de sahte satıyor diyenler var Bu yüzden sizlerin alışverişi ve görüşleri benim için daha değerli. Teşekkürler.

Hocam ben yapmadım ama bu son zamanlarda türeyen kozmetikçilerede hiç güvenim yok açıkcası, kontrol etmedim haklarınıda yemek istemem ama şahsen bildiğimiz güvendiğimiz kozmetikçiler bana yetiyor

Yorum

Morhipo dan 75 TL hopi indirimim var. Şişeli almak istediğim bir parfümün de burada kampanyada olduğunu gördüm. Diğer sitedeki fiyatlarına göre yaklaşık 150 TL daha ucuza geliyor. Ben de sizin gibi düşünüyorum ama neden 150 lira fazladan vereyim diye de düşünmüyor değilim

Yorum

Hocam denemeden güvenilmiyor, uzayada temkinli gittiğim günleri hatırlıyorum, ama mağaza sahibiyle görüşün mağazası varmıymış nerdeymiş neciymiş duruma göre inanırsanız neden olmasın yeni bir seçenek açılır bizler içinde

Yorum

benim alışverişim oldu; bi sıkıntı yaşamadım.

Yorum

bence de ntmm22 hocamın dediği gibi eğer iletişim bilgileri varsa iletişime geçip fiziksel mağazaları var mı vb. bilgileri teyit etmek de fayda var.

Yorum

Dün Uzay'ın sahibi Bülent Bey'in büyük bir indirim yapacağına dair bir hikayesini gördüm ınstagramda. Dolayısıyla bütün şişeli alımlarımı durdurdum ve o indirimi bekliyorum

Yorum

Güzel habermiş

Yorum

...güzel haber..

Yorum

Ben de bir kaç parfüm aldım, yarın bir gün teşhir edeceğim. Yani bir sıkıntı görmedim aldıklarımda

Yorum

KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam merakla bekliyoruz

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Çok bir şey yok hocam. Guerlain var 3 tane :-))

Ben rochas moustache sipariş verdim,sonra çok fazla olumsuz yorum okuyunca sağda solda,iptal edip lidyanadan aldım

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Benim bu mağazadan aynı marka 3 üretimi durmuş parfüm alışverişim oldu. Alışveriş yapmadan önce adres ve telefonunu araştırdım, bir alışveriş merkezinde mağazası olduğunu gördüm ve telefonla da iletişime geçtim. (Daha sonraları mağazaları kapandı ve şirket olarak hizmet vermeye başladılar.)

İlk alışverişimde kutunun jelatini normalden fazla sağlam yapıştırılmıştı. İthalatçı firmayla görüştüm (markanın resmi ithalatçısıydı), mağazalardan geri çekilen ürünlerin ambalajlarını kontrol ettiklerini, zarar görmüş olanlarını yeniden jelatinlediklerini ve Nehir Kozmetik de dahil olmak üzere alternatif pazarlama kanallarına verdiklerini söylediler. Parfümde bunun dışında hiçbir sorun yoktu.

Diğer alışverişim de 3 yıldır üretimi olmayan bir parfümdü ve denk gelmek büyük şans olmuştu. Mükemmel bir ambalajla sorunsuz olarak elime geçti.

Son alışverişimde diğerleri kadar şanslı değildim, ambalajın bozukluğu ya da stok hatası tam hatırlayamadığım bir sebeple olumlu gerçekleşmedi.

Umarım bu deneyimlerim yardımcı olmuştur.

Yorum

Ben yorum yapamam siliyorlar şvar. Com a girip bakın almadan önce tek diyeceğim önemli nokta bu

Yorum

Arkadaşlar güncel yorumlarınızı alabilir miyim? Başka alışveriş yapan oldu mu?

Yorum

İşleniyor...
                            X