Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Doris Parfums

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Doris Parfums

Merhaba arkadaşlar;

Doris Parfums'u bilmeyenler için, sizlere Doris Parfums'den bahsetmek istiyorum. Mağazanın başında Polat Şengüler bulunmakta. Polat abi, inanılmaz yardımsever, sıcakkanlı bi abimiz. İstanbuldaki forumdaşlarımız, Eyüpsultandaki mağazayı ziyaret edip, kendisi ile de tanışabilirler. Split dönemlerinde foruma desteği olacağını düşünüyorum instagram sayfası, ve stokta bulunan bazı ürünlerinin bulunduğu bir web sitesi de mevcut. Web sitesinden Polat abinin telefonuna ulaşabiliyorsunuz. İsteyene ben de verebilirim numarasını. Kesinlikle gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz; güvenilir bir parfümcü kendisi. Umarım sizin de istediğiniz kokulara ulaşmanızı sağlar.

www.dorisparfums.com
    https://instagram.com/dorisparfums
    Son Düzenleme guardian; 02-01-20, 10:48. Tarafından yapıldı.

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	229.2 KB
ID:	148208

Yorum

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	455.1 KB
ID:	148210

Yorum

Fiyatlar sitede belirtilseymiş iyi olurmuş.

Yorum

Bir kaç yıllık okuma ve tecrübelerimden şunu anladım denemelik parfümler satışa koyacak kadar çok olmaz. Doris parfümün web sitesinde tester satışı var. Belki de ben tam bilgi sahibi değilim ama denemelik olarak gelen parfümlerin satışa koyacak kadar çok olması bana anlamlı gelmiyor.
          Ekli Dosyalar
          Son Düzenleme Byodorr; 02-01-20, 11:58. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Byodorr View Post
            Bir kaç yıllık okuma ve tecrübelerimden şunu anladım denemelik parfümler satışa koyacak kadar çok olmaz. Doris parfümün web sitesinde tester satışı var. Belki de ben tam bilgi sahibi değilim ama denemelik olarak gelen parfümlerin satışa koyacak kadar çok olması bana anlamlı gelmiyor.
            Direkt 'şüphe' olgusu olşuyor bencede!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Byodorr View Post
              haklısınız hocam katılıyorum size. ben de, her iki forumda da, herkesin güvenle bahsettiği bir mağazanın instagram hesabında bir kokudan nasıl bu kadar çok tester olur ve bu kadar testerin satış sirkülasyonu nasıl mümkün olur şeklinde şüpheye düşmüştüm. ve hâla herkesin güvendiği bu mağazaya çok da güvenmiyorum. (size özelden göndereceğim bahsettiğim mağazayı da ) fakat farkındaysanız web sitesinde satış yok, ve polat abiyle görüştüğünüzde, ya da ziyaretine giderseniz öyle her kokunun testerinden 10larca olmadığını anlayacaksınız. mesela ben tf ombre leather tester sorduğumda "elimde yok" cevabını almıştım. aynı şekilde davidoff leather blend için de testeri yok malesef cevabını aldım.

ben de 4-5 senelik okuma ve tecrübelerime dayanarak paylaştım. içiniz rahat olsun
              ki; bu zamana kadar uzay ve nokta dışında, çok da fazla tanıdığım ya da güvendiğim başka "şahıs mağazası" pek olmamıştır.
              Son Düzenleme guardian; 02-01-20, 16:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Yorum

Ürünlerin fiyatlarını yazsalar çok güzel olacak. Zırt pırt onun fiyatı nedir, bunun fiyatı nedir diye yazıyoruz. Sonrasın da bir şey almayınca satıcının gözünde kötü bir intiba bırakıyoruz.

Yorum

• guardian
                    guardian Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    kesinlikle mustafaya katılıyorum hocam, önemli olan satıcının bizlerde kötü bir izlenim bırakmaması. bence rahatça sorun merak ettiğiniz ürünleri. ben zırt pırt sordum, sormaya da devam ediyorum. aynı şekilde bülent abi ve muhip abiye de sürekli olarak whatsaptan sorabiliyoruz. bir şey almak gibi bir zorunluluğumuz yok malum

Orjinal yazı sahibi: Siyahulan View Post
                  Ürünlerin fiyatlarını yazsalar çok güzel olacak. Zırt pırt onun fiyatı nedir, bunun fiyatı nedir diye yazıyoruz. Sonrasın da bir şey almayınca satıcının gözünde kötü bir intiba bırakıyoruz.
                  Sorulduğunda fiyatını söylemek zorunda. Ama biz almak zorunda değiliz... Bence satıcının bizim gözümüzde kötü bir intiba bırakmaması lazım hocam. Boşver yani...

Yorum

Ben hiç duymamıştım o yüzden yeni bir prfümcünün adını duymak sevindirdi, niş parfüm çeşitliliği nasıl peki hocam magazaya gitmeye deger mi sizce bana biraz uzak da eyüp. Birde yıldız kozmetik mi burası?
                    Ancak tester konusunda benimde kafamın almadıgı çok şey var maalesef.

Yorum

remy Erkan hocamın yönlendirmesiyle, Nasomatto Pardon ararken, Polat beyle tanıştım ve sipariş verdim. Belki aynı kişiler olmayabilir ama Eyüp-Polat Bey gibi parçaları birleştirince aynı kişiler olduğuna kanaat getirdim. Kargomu bugün aldım. Orjinalliği konusunda tatmin oldum, fotoğrafları da paylaşırım.

Yorum

Benim birçok alışverişim oldu. İlgi alaka bilgilendirme yani kısaca iletişim gayet iyi. Eyüp Sultan daki dükkanı Yıldız kozmetik olarak geçiyor. Polat bey gerçekten fiyatlar konusunda da bana her defasında yardımcı oldu. Ancak tabiki ürünler sınırsız stok değil ve buna da yapacak birşey yok.
                        Tester ürün var mi? Evet var. Ancak hiç tester parfüm almadım ben. Muhtemelen hiçbir zaman da almayacağım. Tester var derken her model parfüm var gibi sanmayın. Sayılı miktarda mevcut..

Niş parfüm çeşidi full çeşit değil. Ancak ben whatsapp üzerinden ulaşıp aradiklarimi belirtiyorum. Bana fiyatlarını bildiriyor uyan olursa alıyorum.

Fiyatlar malum her hafta değişiyor neredeyse bu yüzden de internet sitesinde fiyat yazmamasini normal karşılıyorum.
                        Satış sitelerinde malum komisyon olayı olduğundan birebir muhatap olup uygun fiyata almak bana daha mantıklı geliyor..

Ben hiç sorun yaşamadım ve guvenimi kazandılar. Yonlendirdigim kişilerin bir tanesi bile en ufak şikayette de bulunmadı.

Elimizde seçenek ne kadar çok olursa bizler için o kadar iyi olur diye düşünüyorum.. Ki zaten iki günlük bu işi yapan kişiler değiller.

Yorum

İşleniyor...
                        X