Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Gittigidiyor Uzay Exclusive

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Gittigidiyor Uzay Exclusive

Click image for larger version

Name:	AC1F1AF9-E4BE-48F4-87BC-E3DC83D3EB16.jpeg
Views:	122
Size:	109.9 KB
ID:	126537Click image for larger version

Name:	AC1F1AF9-E4BE-48F4-87BC-E3DC83D3EB16.jpeg
Views:	167
Size:	109.9 KB
ID:	126536

Tövbe yaaa..

Yorum

..çok vahim..:-(

Yorum

Ülkemiz fırıldakta üçkağıtta Avrupa’nın 100 yıl ilerisinde

Yorum

vay anam vay.

Yorum

Bu isime - hesaba müdahale edilene kadar en fazla 3-5 bilemedin 10 tane parfüm satarsın. Ülkemizde buna bile tenezzül edecek nitelikli dolandırıcılar var maalesef. Nitelikli kelimesini özellikle kullandım çünkü bu hesabı açıp avatarına kadar kopyalayan kişi belli bir eğitim ve kültür seviyesinde olmalı. Bu şekilde bir grup insanı kandırabileceğini biliyor olmalı.

Yorum

Bülent bey ile iki hafta önce tanışma fırsatım oldu. Gerçekten muazzam bir hizmet Türkiye'de bu sektör adına. Uygun ve güvenilir. Onun adına üzüldüm insanların ekmeği ile oynanması artık sanat gibi görülmeye başlandı, kim daha uçuk fikirlerle nasıl dolandırılır nasıl kandırılarak parası alınır vs insanalarda üstün bir meziyet olmaya başladı. Hayırlısı diyelim kendisi gerekli işlemleri başlatmış zaten umarım alıcı kesimi çok fazla bu dolandırıcılıkla mağdur etmeden sorun kökten hallolur

Yorum

Parfümün sahtesini biliyorduk ta parfümcünün sahtesine ilk defa rastlıyorum. Çağ atladığımızın göstergesidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
                  Parfümün sahtesini biliyorduk ta parfümcünün sahtesine ilk defa rastlıyorum. Çağ atladığımızın göstergesidir.
                  Kesinlikle 🙄

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                  X