Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

okaliptus

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• okaliptus

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 19:51. Tarafından yapıldı.

Body Kouros'ta kullanılan bir nota yoğun olarak.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Silik olmasından dolayı hiç cezbetmiyorbu koku beni

Orjinal yazı sahibi: Burakkk View Post
    Body Kouros'ta kullanılan bir nota yoğun olarak.
    Yves Saint kouros classic kullandım aynı zamanda çok sevdiğim bir parfüm fakat Body kullanmadım en kısa zamanda deneme isteği uyandırdı şimdi.. Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim Burak bey yorumlarınızı devamını diliyorum :-)

Yorum

Koalacanların sevdiği ve tropikal iklimde ortama kolay adapte olup hızlı büyüyen ağaçlardandır ama parfüm olarak body kouros dışında bir örneğini koklamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LesPaul View Post
        Koalacanların sevdiği ve tropikal iklimde ortama kolay adapte olup hızlı büyüyen ağaçlardandır ama parfüm olarak body kouros dışında bir örneğini koklamadım.
        Çok popüler bir nota olmadığı kesin muhtemelen dozajlaması bir hayli zor oluşu da bir etken

Yorum

Reminiscence Noir Royal Mayfair sevdiğim iki farklı tarz bu nota için

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
            Reminiscence Noir Royal Mayfair sevdiğim iki farklı tarz bu nota için
            Yorumlarınız ve verdiğiniz örnekler çok güzel.. Konu ile ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim umut bey devamı dileğiyle saygılarımla

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Her zaman hocam.. Vaktim olduğunda yorumlarım bu iki kokuyu detaylıca ayrıca

Okaliptus deyince benim de aklima Umut hocam gibi direkt Creed - Royal Mayfair gelir.

Yorum

Her zaman elimde seyreltilmis yag seklinde bulunur. Bir cok faydası soz konusu. ozellikle cocuklar icin brons acıcı ve alerjik vakalarda (akarlar) etkili. Fazlası kekik gibi cok yakıcı bu yuzden cilde direkt uygulanmamalı.

Yorum

Benimde bildigim body kouros ta kullanımı güzel tam notayı ayırt etmemekle beraber duydugum farklı kokunun okaliptüs oldugnu düşünüyorum .kullanıldıgı markaları ustadlar yazarsa memnun oluruz :-)

Yorum

Ince ve keskin bir nota Xerjoff La Tosca da bulunuyor. Bu parfüm beni şaşırttı. Çok değişik , alışılmadık, parlak.Nadir parfümlerden biri .

Yorum

HDP 1828 bahar ve yaz aylari icin iyi bir seçenek...

Yorum

Evet öyle çok bagiran bir koku değil ama bahar ve yaz aylari icin yeterli benim icin

Yorum

İşleniyor...
                    X