Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mür - myrrh

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mür - myrrh

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 19:56. Tarafından yapıldı.

Sevdiğim bir nota parfüme çok güzel bir hava veriyor
    http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Eau Sauvage Edp ile Myrrh Imperiale'i çok sağlam buluyorum(Armani olanın tende kalan kokusu hoş bulmuyorum ama başlangıcı için bile değer)

Yorum

Ambra Aurea diyorum ben de

Yorum

Eau Sauvage Parfum söylenmiş doğal olarak. Ben de Lonestar Memories'i ekleyeyim.

Yorum

Eau Sauvage edp bu başlığın cevabı gibi

Yorum

Benim de beğendiğm bir nota, genellikle parfüme sıcak ve esrarengiz bir hava katıyor.

Yorum

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 19:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

Guerlain - songe d'un bois d'été ile soğuduğum nota. mür ön planda ise genelde sevmiyorum o parfümü ve çok ağır bence birisi hacı yağı mı sürdün dese hak veririm yani.

Yorum

İncil'de bebeklik zamanında Üç Müneccim Ziyareti'yle Hazreti İsa'ya hediye getirilen üç hediyeden biridir. Bu hediyeler altın, mür ve günlüktür. Bu yüzden mür ve günlük (frankincense) kiliselerde ve dini bayramlarda tütsü olarak yakılır. Ayrıca bu ziyaret Epifani Bayramı olarak kutlanır.

Saf yağ olarak kokladığım ve tesbihime sürdüğüm mür kokusu üstünden iki üç ay geçmesine rağmen hala tesbihimde hissediliyor. Dior Eau Savauage EDP mür kokusuna referans olabilecek parfümlerdendir.

Yorum

Çok fazla kullanılmamasına rağmen birkaç örneğine denk geldiğim bu notayı en çok armani prive serisinin bir parfümünde sevdim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Manevi olarak bir anlam taşıdığını bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler,benim çok anlaşamadığım bir notadır kendisi ama yeni bir şansı haketti bu olaydan sonra.

Yorum

Jo Malone - Myrrh Tonka daki Mür kullanımı o kadar klas ve kararında ki niş parfüm denince ilk akla gelecek parfümlerden bence

Yorum

Maalesef pek anlaşamadığım bir nota

Yorum

İşleniyor...
                            X