Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lavanta & Levandin

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lavanta & Levandin

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 19:40. Tarafından yapıldı.

Eski bir bilgi: Güveleri uzak tutmaya da yarar, küçük keselerde dolaplara konulabilir.

Yorum

lavanta cooooookkk guzel..caronun sapka cıkarılacak notası..tam erkeksı bı koku..duş jeli var onu bıle ekmeeeeee calıp yıyesım gelıyor..ama alısması zor 100 parfumu deneyımlemek lazım ılk basata burun büktürür

Yorum

Babamdan dolayi taa ilk surum Taris - Lavanta Kolonyasi'ndan beri lavanta kokusu hep burnumda yer etmistir. MDCI - Invasion Barbare'deki ve MFK - Masculin Pluriel'deki lavanta kullanimlarini severim.

Yorum

xerjoff zefiro iyidir lavanta notasıyla

Yorum

Les Exclusifs de Chanel Jersey
            Çoook güzel lavanta...

Yorum

Özellikle nukadan saf halde lavanta uçucu yagı alıyorum traş sonrası bikaç damla elime döküp yüzüme sürüyorum . Rahatlatıcı güzel bi koku . Saf halde kullanımını bilmeyenler yüzüne gözüne sürmesin . Elbise daha mantıklı oda bi damla.neredeyse bütün parfümlerde kullanılıyo . Olmadan olmaz . Berbervari kullanımı parfümlerde çok daha hoş . Mfk buna güzel bi örnek . Modern kullanımını sevmiyorum .

Yorum

Click image for larger version

Name:	sssssssssssssss.jpg
Views:	225
Size:	65.9 KB
ID:	12455

Yorum

Buarada carven pour home dada eski tarz menekşe ile güzel bi kullanımı var tatlı olmasa bu koku baştacı edicem ama tatlı neyazıkki .

Yorum

Caron - Les Plus Belles Lavandes'deki lavantanın kokusu bizzat bitki halindeki lavantayı kurutup elinizde ufaladığınız zaman ortaya çıkan koku ile aynı. Sonradan amber yerine daha sert ve kuru bir nota eklense daha çok sevebilirdim ama (paçuli gibi bir nota eklense mesela).

Yorum

Sert bir kokusu var yağının fakat uyku problemlerine ve stres’e birebir diyebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
                        Babamdan dolayi taa ilk surum Taris - Lavanta Kolonyasi'ndan beri lavanta kokusu hep burnumda yer etmistir. MDCI - Invasion Barbare'deki ve MFK - Masculin Pluriel'deki lavanta kullanimlarini severim.
                        Hocam Tariş'in zeytin çiçeği ve lavanta kolonyaları çoğu parfümden daha çok zevk veriyor bana. Özellikle zeytin çiçeği kolonyası hem koku bakımından hem de kalıcılık olarak çoğu parfümün tozunu attırır

Yorum

Tıbbi olarak bir etkisi var mı yok mu bilmiyorum. Ancak muscoflex, muscoril gibi hemen hemen tüm kas gevşetici kremlerin içerisinde de lavanta esansı kullanılmakta. Her derde deva olan nota, alın size lavanta

Yorum

İşleniyor...
                          X