Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Osmanthus

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Osmanthus

Son Düzenleme Mutlu korkmaz; 07-02-17, 20:16. Tarafından yapıldı.

Hermes Osmanthe Yunnan'da çay ile birlikteliği çok hoş fakat yapısından dolayı sessiz bir yapısı var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
      Hermes Osmanthe Yunnan'da çay ile birlikteliği çok hoş fakat yapısından dolayı sessiz bir yapısı var.
      Seni görünce Oliver & Co Vetiverus dedi kesin diye girdim ama yanılmışım . Vetiverus'daki kullanımı da çok güzel, beğendiğim bir nota. Osmanthe Yunnan'ı da merak ediyorum ama denemek kısmet olmadı henüz. Gerçi bu notayı saf olarak koklamadım, sadece birkaç parfümde denk geldim. Tahmin ettiğim şekilde mi emin değilim.

Yorum

Haha. İlk o geldi aklıma ama hep vetiver diyor bu diceksiniz diye yazmadım:d

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Seni böyle kabul ettik zaten :P

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Allah razı olsun)

Auphorie Miyako
        Ormonde Jayne Qi

Şeftali başta olmak üzere meyvemsi notalar ve çay ile çok güzel gidiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
          Auphorie Miyako
          Ormonde Jayne Qi

Şeftali başta olmak üzere meyvemsi notalar ve çay ile çok güzel gidiyor.
          Valla Osmanthe Yunnan'da da zaten kayısılı sütlü çay havası var.

Yorum

Kafamda hiç canlanmıyor bu koku. Denemek için designer tayfadan önerilen parfüm var mıdır?

Yorum

Sıcak kokulardan hoşlanan biri olarak çok beğendiğimi söyleyemem fakat farklı bir kokuya sahip sıradan değil.

Yorum

Osmanthus Daha Cok Çin'de bulunan bir bitki. Serge Lutens nuit de cellaphone guzel bir osmanthus parfumudur.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

The different company osmanthus ve Ormonde jayne osmanthus ilk aklıma gelenler.

Yorum

Yves Rocher Naturelle Osmanthus. Orijinal Naturelle'e göre daha tatlı ve baygın bulduğum için bitkinin asıl kokusunu bilmesem de uzak durduğum bir nota.

Yorum

İşleniyor...
                    X