Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ud/Oud/Agarwood

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

oud ve amber, şu iki notaya bir ısınamadım. özellikle oud'un yoğun olarak ön planda olduğu kokular bende baş ağrısı yapıyor.

Yorum

Baş aktör olduğunda burnu yoran bir tarafı var. Ama her ne hikmetse beğendiğim kokuların hemen hemen hepsinde ud oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

taksim istiklal caddesinde arabıan oud isimli bi mekanda 3 ml i 820 tl ye sorduktan ve kokusunu aldıktan sonra,piyasadaki oud notalı parfümlerin hiçbirisinden tat alamamaya başladım .

Yorum

hacı yağı gibi kokmayan oud parfümü var mıdır acaba?

Yorum

Niye bu kadar çok tutuluyor ve niye bu kadar çok sayıda parfümün içinde yer bulabiliyor, anlayamadığım bir nota.
            Hatta kendi klasmanını açacak kadar etki bırakmış, "Oud parfümleri" şeklinde anılıyor.
            Bana kalırsa girdiği parfümü ağırlaştıran ve kullanıldığı miktarla doğru orantılı olarak parfümü genel beğeniden uzaklaştıran bir koku.
            Bir iki tane örneğini sevebildim şu ana dek yalnızca.
            Oud wood ve Jubilation XXV.

Yorum

• DouglasCst
              DouglasCst Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hocam oud wood içinde hastane kokusu gibi deniliyor ne derece doğru ayrıca jubi çok mu ağır bir parfüm?

• yanqoue
              yanqoue Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Oud Wood bence günlük kullanıma en uygun oud parfümü. Hastane kokusu çağrışımı yapmadı bende.
              Jubi ise çok ağır değil ama zengin ve yoğun bir parfüm.

Gül’den sonra en sevdiğim notalardan biri diyebilirim ne kadar saf hali veya saf halini yansıtan parfümler çok beğenilmesede benim için ayrı biryere sahip olan çok eşsiz bir nota.
            Son Düzenleme M14Y; 25-05-20, 13:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

En sevdigim nota. Oud wood baş aktörün ud oldugu en kullanilir en genel begeniye uygun parfüm bana göre. Mükemmel
              şekilde yumusatilmiş. Benim favorim ise Jubilation.
              Son Düzenleme Fatihhbalci; 22-05-20, 06:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

oud öyle bir kokudur ki çok nazlıdır insan seçer ben 7 senedenberi kullanırım ama daha yeni hisedebildim asıl rahiyasını.

Yorum

İşleniyor...
                X