Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Pekji

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pekji

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	117.4 KB
ID:	23940

Yerli niş markamız, Ömer İpekçi'nin hem sahibi hem de parfümörü olduğu Pekji, 2015 yılından bu yana aktif.

Parfümleri:

Eaumer
    Ruh
    Holy Shit
    Cuir
    Odoon
    Battaniye

Genel tanıtımdan sonra geleyim gözüme fazlasıyla çarpan bir noktaya. Markanın parfümlerini hiç deneme fırsatım olmadı, yakın zamanda ilgimi çekenleri denemeyi planlıyorum. Takip ettiğim kadarıyla belli bir başarıya sahip olduğundan da şüphem yok. Ancak niş bir markanın wordpressvari hazır şablon bir web sitesine sahip olmasını yadırgıyorum. Bir süredir de tamamen kapalıydı site, yeni açılmış. Tamam, minimal pazarlama bir tercih olabilir. Belki maddi kaygı güdülmüyor da olabilir. Ancak herhangi bir satış noktası olmaması ve marka ile ilgili ilk izlenimi direkt alabileceğimiz tek yerin web sitesi olduğu düşünüldüğünde biraz daha özenilmiş bir web sitesi olsa kendini çok daha iyi anlatabileceğini düşünüyorum Pekji'nin. Buradaki sorunun içerikten çok görüntü olduğuna dikkat çekmek isterim. Benimki markaya ilgisi olan birinden naçizane bir eleştiri

Yorum

Sitesi bu şekilde değildi biraz daha profesyonel bir sitesi vardı. Herhalde siteyi yaptırdığı yer ile anlaşması bitti ve geçici olarak wordpress şablonuyla siteyi açık tutma gayesinde

Yorum

Fiyatlarda uçmuş 105 $ değilmiydi...

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yok hep 150 di

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben de 105 hatırlıyorum..

Ömer bey bazı yapılandırmalara gidiyor, sanırım sitesi de bu süreçten nasibini almış. Eski sitesi gayet profesyonel bir siteydi.

Yorum

Ben aynı eleştiriyi NISHANE için de yapmak istiyorum. Fan Your Flames ve Hundred Silent Ways hala sitelerine eklenmiş değil..

Yorum

Site ufak bir bilgilendirme yazısıyla kapalı, özetle "cumaya gittim, geleceğim" demiş Ömer İpekçi. Hayırlısı.

Yorum

Benim gözümde Nishane nish marka ise, Pekji de İndie bir markaydı, hakikaten yazık oldu.Hiç görüşen arkadaş yok mu? Şöyle 1'er şişe Ruh,Odoon,Eau Mer ve Cuir6 alabilseydik.

Yorum

İnternetde dolaşırken Ömer Bey'le ilgili bu linkdeki haberi buldum, 2017 Temmuz tarihli ve 'Hiç' adında yeni bir koku üzerinde çalıştığını iletmiş.

http://www.finansgundem.com/yazarlar...yazisi/1208604

Yorum

Kulağıma gelen çok güzel haberler var ama biraz daha beklemek lazım açıklamak için

Yorum

Perfumes, The Guide 2018 by Luca Turin & Tania Sanchez kitabindan alintidir.

Yorum

Ruh gerçekten çok başarılı bir parfüm. Markanın diğer parfümlerini gölgede bırakıyor.
                      estefanyen

Yorum

• connoisseur
                        connoisseur Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ilk versiyonlara gore azalan kalicilik/yayilim Luca Turin'in de ilgisini cekmis

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        ilk versiyonu deneme imkanım olmadı malesef, ama kıyaslama yapamadığım için performansı beni tatmin etti diyebilirim.

Click image for larger version

Name:	9EB78C42-B5EC-45F9-9FBA-21478A81B1E8.jpeg
Views:	476
Size:	238.3 KB
ID:	91651Click image for larger version

Name:	B8675E4B-BAB4-4D1C-81F7-B1A3BFE0D53F.jpeg
Views:	403
Size:	304.8 KB
ID:	91652Click image for larger version

Name:	B07D9252-BFE9-4790-A35F-63FE9FB7A87B.jpeg
Views:	410
Size:	233.4 KB
ID:	91650Click image for larger version

Name:	2EEC5AE1-F33C-4D19-A118-402E1DCBB7D1.jpeg
Views:	419
Size:	216.6 KB
ID:	91653

Sevgili Ömer İpekçinin güzide markası Pekji nin lansmanındaydık dün Forumdaki davetli arkadaşlarımızla beraber. Forum olarak her zaman yerli markalarımıza desteğimizi elimizden geldiğince verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Yolun açık olsun Ömer İpekçi.

Yorum

Medeacantona8matrai

Hem organizasyon, hem de sizleri görmek cok keyifliydi, cok mutlu oldum :-))

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Oncelikle sizleri gormek ve muhbbet etmek lansmanin onune gecti benim icin

Vedat Ozan kapı gibi adammış maşallah : ))) Mete üstad çok cool,Altuğ abi çok enerjik,Minty hanım çok zarif ve genç deha Cantona hocam. Süper ekip olmuşsunuz😄

Yorum

• Minty
                          Minty Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Tespitler çok yerinde olmuş :-))))) Kendi adıma da teşekkür ederim
                      İşleniyor...
                      X