Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Francesca Bianchi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Francesca Bianchi

Click image for larger version  Name:	fblogo.jpg Views:	2 Size:	25.1 KB ID:	16152

Click image for larger version  Name:	francescabianchi.jpg Views:	1 Size:	941.4 KB ID:	16151

Bu senenin benim açımdan en önemli keşfi bu markayla tanışmak oldu. Francesca Bianchi kendi adını taşıyan markası ve kendi parfümörlüğünde üç adet parfüm sürdü piyasaya. Şunu da belirteyim ki daha önceden bir parfüm çıkarmışlığı filan da yok bu parfümörün.Nasıl bir cesaretse ilk parfümlerini kendi markasına yapacak kadar da cesur bir girişimci. Hani youtube'ta kendi kliplerini çekip sonradan ünlü olan şarkıcılar vardır ya işte bu kadın da onların parfümör versiyonu gibi bişey Hollandalı bir marka ve üç adet parfümü bulunuyor. Bunlar Angel Dust, Dark Side ve Sex and The Sea tümü 30 ml boyunda ve extrait parfüm yoğunluğunda.

Denediğim üç parfümü de birbirinden güzel ve kaliteli. Aslında bu markaya indie mi desek nish mi bilemedim. Satışı oldukça kısıtlı ve sadece bir kaç mağazada satılıyor. Ama mağazalar global gönderim yapabilen yerler. Bu markayı ve parfümörünü yakın markaja aldım bundan sonraki yapacağı işleride heyecanla beklemekteyim.

dün vesna dark side kullandığını belirttiğinde haberim oldu bu markadan. daha önce hiç duymamıştım. Tr'de deneyebileceğimiz bir yer varmı Altuğ üstad?

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      yok metin hocam maalesef

Fancesca bizler gibi parfum meraklısı ve sonunda hobisini yeni bir boyuta taşıdı. Eğer pazarlama isini kıvırabilirse bence kalıcı da olacaktır. Mail veya instagram vs üzerinden iletişime geçebileceğiniz, gayet de içten birisi.

Yorum

Angel Dust ve Dark Side sende vardı sanırım? Bir ara denemelik bir ölçek isteyeceğim ama ne zaman bakalım. Tabi hala yaşıyorlarsa....

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bende her 3 ü de var

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bitmeden bana ayır da 3er 5er neyse

Angel Dust ve Dark Side'i ben de denemek istiyorum, buraya not duseyim, unutulmasin

Yorum

Angel Dust çok değişik ve inanılmaz güzel bir parfüm. Onun şişe sahibi olmak isterim.
        Değer ikisi de denemek istiyorum.
        Altuğ Bey, bu ne zaman mümkün olur?
        Son Düzenleme Sofya; 14-02-17, 15:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Her zaman Sofya hanım

Kendisiyle yazıştık uzunca, keyifli bi' sohbetti. Egolarını bi' kenara itmiş, sıcak kanlı ve sevecen biri. Dark Side ve Sex and the Sea için kolları sıvıyorum.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• sunshine
          sunshine Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sex and the Sea gerçekten muazzam bir koku.

Sadece Lost In Heaven’ı deneme fırsatı buldum değişik bir çalışma olmuş beğendim tavsiye alabilirim şaheser niteliğinde çalışmaları var ise başka.

Yorum

Cuir Soyeux ve Black Knight dışında hepsini denedim ve parfümlerinde kendine has bir imzaya sahip. Bu tür detaylara çok dikkat ederim.
          Son Düzenleme Abbathdoom; 04-05-20, 01:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

Sanırım kimyager. Kendi isminde markası var ve Hollanda'da yaşayan bir hanımapla. Hiçbirini malesef koklamadım ama Facebookdan bence mesajlaşabileceğiniz biri. Bu rahatlıkta olan 1 kişi daha biliyorum = Victor Wong. Zoologistin sahabı. françeskanın en çok lost in heaven ve Angel's dust kokularını merak ediyorum.

Yorum

Kokularını çok merak ettiğim ama yapılan splitkerine bile bir türlü dolmadan yetisemedigim bir marka. Özellikle Etruscan Water'ı çok merak ediyorum. Bir gun kullanabilmek dileğiyle diyorum

Yorum

Benim de merak ettiğim bir marka fakat fiyatları ciddi manada yüksek.

Yorum

İşleniyor...
                X