Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Jo Malone London

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jo Malone London

Click image for larger version  Name:	45467e74e2c7b5ee200742820dd3f6e9.jpg Views:	0 Size:	820.1 KB ID:	160734

"1994'te kurulduğundan beri - kurucumuz devrim niteliğinde ve ayırt edilecek kadar sade birçok koku yarattığında - Jo Malone London, İngiliz stilini yansıyan uluslararası bir isim haline geldi.

52 Gloucester Place Georgian Townhouse'daki yeriyle Jo Malone London stüdyoları, imza lüks dünyasını yönetiyor. Modern İngiliz kültüründen ilham alan koleksiyonları dünyaca ünlü usta burunlar ve Londra'nın lider yaratıcı ekibi tasarlıyor. En ileri görüşlü kişilerle çalışan Jo Malone London, parfümeri dünyasının önderlerinden olmayı sürdürüyor."

Jo Malone markası, Türkiye resmi sitesinde kendini bu şekilde tanıtıyor. Türkiye'de ise genelde minimalist, doğal ama malesef kalıcılığı ve silajı düşük parfümleriyle biliniyor. İyi, kötü tüm yanlarıyla birlikte bir şekilde parfüm dünyasında kendine hatıra sayılır bir yer edinen Jo Malone'un forumda bir başlığının olmasının ise faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Son Düzenleme Aryan; 13-04-20, 18:33. Tarafından yapıldı.

Çin'de en cok satan nis parfum markasi. Bunda este grubununda etkisi var. Cin'de pazar bloggerlar uzerinden donuyor.Influencer Jeremy gibi. Biraz sürü pskolijisi bu bloggerlar ne begenirse halk onu aliyor genelde.Jo malone uzak dogu pazarina buyuk yatirim yapti ve bunun meyvesini topluyor. Bu klasik Ingiliz mantigi nasil buyuk premier lig kulupleri uzak dogu turneleri kamplari duzenleyip orda forma satisi yapıyorsa bu da ayni taktik.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Yıllar geçtikçe kalıcılığı ve silajı düşük parfümleri de sevmeye başlıyorsunuz, çünkü günlük kullanıma uyacak, rahat, sade ve hoş kokular yoğun bir parfümden çok daha keyifli olabiliyor. Jo Malone bu bağlamda çok keyifli parfümlere sahip nadir birkaç markadan biri.
      Son Düzenleme denondj; 13-04-20, 23:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

Türkiye'ye geldiği ilk zamanlarda bir hevesle deneyip performansı sebebiyle uzunca süre uzak durduğum bu markaya son zamanlarda baya sempati duymaya başladım... Belki de denondj 'nin de dediği gibi olmuştur 😊 Yıllar geçtikçe kalıcılığı ve silajı düşük parfümleri de arar oldum... Özellikle ilkbahar ve yaz sıcaklarında kullanılabilecek Wood Sage & Sea Salt, Peony & Blush Suede ve Nectarin Blossom & Honey ise favorilerim arasında... Bir de tabii ah keşke Blue Agava & Cacao'yu koleksiyonlarından çıkarmasalardı diyorum...

Yorum

Jo malone alacak kadar param yok henüz, ama bir gün oldugunda alınacak bazı parfümleri var 😀

Yorum

Bu markadan en çok oud bergamot cologne intense'i beğendim. Aynı şekilde orange Bitters da fena değil. Ama pomegranate noirle yıldızımız bir türlü barışmadı.

Yorum

• parfümledans
              parfümledans Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Benim de sanırım elimdeki Jo Malone parfümlerine ek olarak sırada gözüme kestirdiğim Orange Bitters 😊

Orjinal yazı sahibi: parfümledans View Post
            Türkiye'ye geldiği ilk zamanlarda bir hevesle deneyip performansı sebebiyle uzunca süre uzak durduğum bu markaya son zamanlarda baya sempati duymaya başladım... Belki de denondj 'nin de dediği gibi olmuştur 😊 Yıllar geçtikçe kalıcılığı ve silajı düşük parfümleri de arar oldum... Özellikle ilkbahar ve yaz sıcaklarında kullanılabilecek Wood Sage & Sea Salt, Peony & Blush Suede ve Nectarin Blossom & Honey ise favorilerim arasında... Bir de tabii ah keşke Blue Agava & Cacao'yu koleksiyonlarından çıkarmasalardı diyorum...
            Blue Agava - Cacao hoş bir parfümdü o yorumunuza ben de katılıyorum. Peony & Blush alıp, kızkardeşime hediye ettiğim bir koku, kokusu hoş minimal ayrıca silaj ve performans olarak da bence gayet kararında.. Pomegranate noir de performans olarak yeterli bence..

Benim markadan favorilerim Grapefruit Cologne, Oud Bergamot ve Pomegranate Noir.. orangeverte , Orange Verte benim aşırı keyif aldığım parfümlerin arasında geliyor. Grapefruit'i mutlaka denemelisin beğeneceğini düşünüyorum.. Hatta ben buna benzer bir greyfurt yakalarım diye, Ellena'ya güvenip Hermes - Pamplemousse Rose EDT aldım ama, Jo Malone'daki Greyfurt kullanımındaki tadı alamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denondj View Post

Blue Agava - Cacao hoş bir parfümdü o yorumunuza ben de katılıyorum. Peony & Blush alıp, kızkardeşime hediye ettiğim bir koku, kokusu hoş minimal ayrıca silaj ve performans olarak da bence gayet kararında.. Pomegranate noir de performans olarak yeterli bence..

Benim markadan favorilerim Grapefruit Cologne, Oud Bergamot ve Pomegranate Noir.. orangeverte , Orange Verte benim aşırı keyif aldığım parfümlerin arasında geliyor. Grapefruit'i mutlaka denemelisin beğeneceğini düşünüyorum.. Hatta ben buna benzer bir greyfurt yakalarım diye, Ellena'ya güvenip Hermes - Pamplemousse Rose EDT aldım ama, Jo Malone'daki Greyfurt kullanımındaki tadı alamadım.
              denondj çok teşekkür ederim tavsiye için , değerlendirmeye alacağım

Yorum

Velvet Rose & Oud / Wood Sage & Sea Salt hoş eserler olmuş beğendim fakat Pomegranate Noir bu markadaki favorim diyebilirim.

Son Düzenleme M14Y; 29-04-20, 05:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                X