Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Maison Martin Margiela (REPLICA)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Maison Martin Margiela (REPLICA)

Click image for larger version  Name:	1.jpg Views:	8 Size:	160.9 KB ID:	153750

Geleneksel parfüm sektörüne ve ikonlara karşı çıkan, Maison Martin Margiela REPLICA Ailesi, parfüm kavramına yepyeni bir boyut getiriyor. 1994’ten bu yana her sezona ait Replica koleksiyonu parçaları Maison Margiela’nın yüksek değere sahip, fonksiyonel kıyafet ve aksesuarlara ilgisini temsil ediyor.

Bu koleksiyonun parfüm tarafı ise çeşitli anılardan ilham alarak ve esinlenerek yaratıldı. Bu zengin konseptiyle bilinçaltında yatan güzel anıları ortaya çıkaran REPLICA koleksiyonu, bir çok erkek, kadın ve unisex parfümlerinden oluşuyor.

Her bir REPLICA şişesinin silueti, saflığı ve profesyonelliği temsil ederken, şişelerin üzerinde kullanılan yüzde yüz pamuktan üretilen ve üzerine siyah mürekkep ile yazılar yazılan etiketler, parfüme hakim olan temaya uygun olarak kullananların bilinçaltında yatan o güzel anlara tekrar canlılık katıyor.

Maison Martin Margiela'nın birlikte çalıştığı parfümörler ise: Daniela (Roche) Andrier, Dominique Ropion, Louise Turner, Jacques Cavallier, Marie Salamagne, Alienor Massenet, Carlos Benaim ve Fabrice Pellegrin

Click image for larger version  Name:	2.jpg Views:	8 Size:	177.1 KB ID:	153751
    Son Düzenleme Aryan; 11-05-20, 19:24. Tarafından yapıldı.

Click image for larger version  Name:	1 By The Fireplace.jpg Views:	5 Size:	152.6 KB ID:	153753
    Click image for larger version  Name:	2 Jazz Club.jpg Views:	5 Size:	465.6 KB ID:	153754
    Click image for larger version  Name:	3 Music Festival.jpg Views:	5 Size:	348.2 KB ID:	153755
    Click image for larger version  Name:	4 Coffee Break.jpg Views:	5 Size:	408.2 KB ID:	153756
    Click image for larger version  Name:	5 Flower Market.jpg Views:	5 Size:	381.8 KB ID:	153757
    Son Düzenleme Aryan; 22-02-20, 16:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

Click image for larger version  Name:	6 Whispers in the Library.jpg Views:	0 Size:	469.3 KB ID:	153770
      Click image for larger version  Name:	7 At the Berber's.jpg Views:	0 Size:	474.7 KB ID:	153771Click image for larger version

Name:	8 Sailing Day.jpg
Views:	4514
Size:	557.2 KB
ID:	153772Click image for larger version  Name:	9 Lipstick on-min.jpg Views:	0 Size:	614.6 KB ID:	153768Click image for larger version  Name:	10 Promenade in the Gardens.jpg Views:	0 Size:	377.9 KB ID:	153769
      Son Düzenleme Aryan; 22-02-20, 16:48. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Rosense
        Rosense Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Elinizde hiç lipstick on var mı?

Click image for larger version

Name:	11 Lazy Sunday Morning.jpg
Views:	4385
Size:	340.9 KB
ID:	153774Click image for larger version

Name:	12 Tea Escape.jpg
Views:	4367
Size:	427.1 KB
ID:	153775Click image for larger version

Name:	13 Funfair Evening.jpg
Views:	4363
Size:	580.1 KB
ID:	153776Click image for larger version

Name:	14 Springtime in a Park.jpg
Views:	4360
Size:	82.5 KB
ID:	153777Click image for larger version

Name:	15 Beach Walk.jpg
Views:	4350
Size:	437.0 KB
ID:	153778

Yorum

Name:	16 Under the Lemon Trees.jpg
Views:	4352
Size:	548.6 KB
ID:	153780

Yorum

Name:	17 Dancing on the Moon.jpg
Views:	4359
Size:	589.1 KB
ID:	153782Click image for larger version

Name:	18 Across Sands.jpg
Views:	4274
Size:	749.6 KB
ID:	153783Click image for larger version

Name:	19 Wicked Love-min.jpg
Views:	4250
Size:	1.13 MB
ID:	153784Click image for larger version

Name:	20 Flying.jpg
Views:	4213
Size:	598.4 KB
ID:	153785Click image for larger version

Name:	21 Soul of the Forest.jpg
Views:	4217
Size:	749.4 KB
ID:	153786

Yorum

Şu ana kadar hiçbir parfümünü denemedim.nedense merak da etmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Fire place
              jazz club
              beach walk serinin en iyileri.

sailing day ise denemeye değer.

Yorum

Şişe şekili ve üzerindeki bilgilendirme paneli gibi olan bölümü neticesiyle değişik bir çizgiye sahip beğendiğim bir marka.

Yorum

Denediklerim içinde jazz club ve beach walk en çok beğenmiştim. Sailing day çok numarası olmayan bir koku fresh basit kalıcı da değildi. Beach walk hatta yaramaza bak hindistan 🥥cevizi sevmeyen bana kendini sevdirmişti çünkü içinde çok az vardı. By the fireplace...katlanamıyorum yanık kokuyor. Sephora palladium avmde denemiştim. Sadece orada gördüm testerları. Ama uzun zaman sonra gittiğimde baya bitmişlerdi çoğu.

Yorum

Tr de sadece Sephoralarda satılan ve hiç bir zaman istediğiniz parfümünü bulamadığınız bir marka olarak zihnimde yer etti. Neden bu kadar kasıyorlar anlam veremiyorum. Parfüm alacaksın ama yok. Sanırım Distrübütör konusunda sıkıntı yaşanıyor.

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ykm ve Boynerde de görmüştüm fakat dediğiniz gibi almak istiyorsun yok, denemek istiyorsun yok. Tedarikçi konusunda ciddi problemleri var bende öyle düşünüyorum

Marka boynerlerde de bulunuyor aslinda distribütör olarak loreal grubunda armani ysl ile ayni grupta ve bence designer otesi bir marka

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Tedarik sorunu var ama sorun o maalesef.

Jazz Club güzeldi ama kalıcılık yayılım kötüydü. Başka parfümünü deneyemedim henüz.

Yorum

By the fire place Jazz Club,Soul of the forest ve flying elimde olan kokular bence hepsi güzel severek kullanıyorum By the fire place drydown da oldukça güzel bir kokuya dönüşüyor tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X