Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Maison Rebatchi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Maison Rebatchi

Click image for larger version

Name:	Maison Rebatchi.jpg
Views:	170
Size:	9.1 KB
ID:	122806

İlk parfümlerini geçtiğimiz yıl çıkartan ve henüz tam ulaşılabilirliğe erişimemiş Fransız niche parfüm markası. Aslında bu şekilde her yeni çıkan markaya bir başlık açmıyorum ama gerek çalıştıkları parfümörler gerek şişe ve sunuları gereksede parfüm notları ile oldukça dikkat çekici. Özellikle her parfümün üstünde Frederic Malle stili parfümörün ismi yazması oldukça dikkat çekici olmuş hemen kısaca parümlerine ve parfümörlerine bir göz atalım.

Galivant ve Nez a Nez in parfümörü olarak tanıdığımız ve geçtiğimiz yılın Art Of Awards ta Galivant London ile finalist olan Karine Chevallier dan Bois d'Enfant.

Amouage Jubilation, MDCI Chypre Palatin, Timbuktu, Sartorial gibi kült seviyesine ulaşmış işlere imza atan Bertrand Duchaufour dan Feu Patchouli.

Musc Ravageur dan Nautica Voyage a, Hermes 24 Fauborg dan Rochas Man a kadar geniş bir skalası bulunan usta parümör Maurice Roucel den Joyeux Osmanthe

Amouage Epic Man ve Guerlianin bazı parfümlerini yapmış olan Randa Hammami den Rose Rebatchi

Memo parfümlerinin neredeyse tamamına imza atan Alienor Massenet ten bu sene çıkarttıkları Tassili

Yakın zamanda adını sıklıkla duyacağını düşündüğüm bir markayı ve parfümlerini böylelikle yazmış olalım. Her daim forum arşivimizde bulunsun.

Click image for larger version  Name:	rebatchi.jpg Views:	1 Size:	113.4 KB ID:	123718
    Çok neşeli bi' aile gibi.
    İnsanın nüfuslarına geçesi geliyor.

(-:
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Şişeler kolonya şişelerini andırmış

Yorum

Şişe tasarımı bizim kültürde kolonya gibi olunca sınıfta kaldı

Yorum

Drekoo promesta
          Burunlar çok sağlam ama beyler.
          - Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

Ben baya araştırdım sağlam marka bence Esxence katılanlar baya övgüyle bahsediyor

Yorum

İşleniyor...
            X