Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Papillon - Salome

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Papillon - Salome

Click image for larger version

Name:	salome.jpg
Views:	292
Size:	240.8 KB
ID:	8861

Hayvansal notalar ve ve çiçeklerin iç içe geçtiği son derece kaliteli bir harmana sahip ilginç olduğu kadar başarılı bir parfüm. Hatta geçen sene nish kategorisinde yılın parfümü seçilmişti. Tasarımcısının, koşmuş ve terlemiş bir atın eyerinin kokusundan esinlenerek bu kokuyu yaptığı söylenmektedir. (Ne kadar psikopatça bir fikir) Kirli karanlık kokulara güzel örneklerden birisidir. Denemek ve kullanmak için oldukça iyi bir parfüm tecrübesine ihtiyaç duyar. Eğer designerlardan sıkılmış ve nishlere geçiş yapmak istiyorsanız alacağınız en son parfüm olsun yoksa sizi parfümden soğutabilir

Sample yi nerden temin edebiliriz Üstat ?

Yorum

• Xlusive
      Xlusive Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam bir yaz günü koşmuş kan ter içinde kalmış at yanına git kokla bence

Not: Kokuyu denemedim

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      sanmam öyle koktuğunu hocam

Sardunyaların ve karanfil çiçeklerinin bulunduğu bir çayırda kesilmiş küçükbaş hayvanın kanlı ve öz sulu derisinin iri tuzla değil kimyonla ovulduğu anın şişelenmiş hali.

Yorum

• Hattab.
      Hattab. Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Öyle bir tarif ettiniz ki sanarsın parfümü karındeşen jack yapmış.

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      +1

Altuğ Hocam kalemine sağlık, açılış hariç çok kaliteli bir koku her koleksiyoncunun dolabında bulunması lazım Aldığı ödülü de sonuna kadar hak ediyor

Yorum

Hayvansal notaların şiddeti kimyonla logaritmik olarak arttırılmış. Neyse ki beyaz çiçekler nostaljik bir his verip, burnumuzla ölümcül hayvansal notalar arasında arabuluculuk yapıyor. Dışarda kullanmaya cesaret edemesem de evde yanlız kullanmasının tadı bir başka.

Yorum

kapaktan koklattığım herkes hacı misi bu dedi. aradan 1-2 saat geçince iyiymiş bu dediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bir sise degil ama dekant olarak koleksiyonda bulunmasi iyi olacaktir, ara ara koklayip notalar arasinda kaybolmak ve hayvansiliktan basimin donmesi hosuma gidiyor

Yorum

Ben ağır derecede Anubis'ciyim arkadaşlar. Salome bana ağır geldi mesela. Ama tarzında en iyilerden bir örnek. Bu tarz parfümlere beğendim/beğenmedim şeklinde yaklaşmak aslında haksızlık oluyor

Yorum

İşleniyor...
            X