Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Library Collection Opus VI

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Library Collection Opus VI

Click image for larger version  Name:	375x500.14661.jpg Views:	1 Size:	16.3 KB ID:	87524

Amouage Opus VI: Niş parfüm dünyasının en tanınan markalarından olan Umman merkezli bu markanın, pek tercih edilmeyen, göreceli olarak popüler diğer tasarımlarına nazaran daha az konuşulan Library Collection serisi Opus VI isimli parfümünü denedim. Parfüm tam bir oryantal baharatlı sınıfında ve balzamik-tatlı kuru baharatlı bir amber yorumu. Ben ileri seviyede Comme des Garçons 8 88’e benzettim. 8 88’in daha üst kalite hali gibi. Metalik hissiyat aynı. Balzamik baharatlı amber teması aynı. Seçebildiğim fark, 8 88’in daha safranlı olması. Lüks hissiyatına diyecek yok ama biraz parlak ve metalik bir amber olarak tarif etmek doğru olur. Bu kısımları kendime yakın bulmadım. Performansı bende ortalama üstü oldu. Özellikle kalıcılığı çok yüksek. Ayrıca 8 88’e kıyasla Opus VI bir tık daha az feminen. Son kısımları da yine balzamik yapıda yumuşak bir amber bırakıyor. 6/10.
    Son Düzenleme cantona8; 18-09-18, 23:55. Tarafından yapıldı.

Benim için ilk koklayışta aşk. Opus’un en iyi 3ünden biri. Benim burnuma buram buram sandal ağacı kokusu geliyor ama çok oturaklı ve kalite hissiyatı oldukça yüksek.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Opus serisinden denediklerim arasında en güzeli bana göre

Merhaba bu forumda yeniyim fakat parfüm hobisi yillardir var bende.Opus 6 cok oriental bas döndürücü bir parfüm,kaliciligida cok iyi.Insana direk Dubai vs. türü diyarlari hatirlatiyor.Bu arada Library kütüphane demek laboratuar degil,düzeltmek gibi olmasin.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Muhtemelen arkadaşımız telefondan yazmış. T9 otomatik düzeltmiş

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aa evet gozumden kacmis o. Tesekkur ederim uyariniz icin
İşleniyor...
X