Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Bracken Men

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Bracken Men

Click image for larger versionName:	375x500.40206.jpgViews:	1Size:	27.1 KBID:	82786

Amouage Bracken Men: Amouage’ın son yıllarda çıkardığı en tarzı dışı parfümlerden birisi. Myths ile birlikte çıktıklarında beklentim çok yüksekti. Fakat özellikle Myths ve Bracken ikilisi isteneni veremedi bana göre. Bracken’in bol küflü, tozlu, koyu yeşilli ve bana göre güzel bir açılışı var. Karadeniz’de dere yatağına inin, ellerinizle dere kenarındaki otları koparın, sonra da elinizi bol rutubetli toprağa daldırın, sonra kopardığınız o yeşil eğrelti otlarının yapraklarını (ifteri) avucunuzun içinde sıkın. Karşınızda Bracken. Bence konsept bir parfüm ve kullanımı biraz zor. Özellikle de son kısmı biraz burun bükücü gibi geldi bana. Eminim kimse böyle kokmak istemez. Tasarım açısından güzel bir parfüm olsa da kişisel beğeni puanım 6/10. Performansı çok iyi bu arada.
    Son Düzenleme cantona8; 06-08-18, 16:20. Tarafından yapıldı.

Biriktirmişsin hemşo tek tek patlatıyorsun .. Ben de sevmedim bunu bu arada, yorumum vardı bir yerlerde... Katılıyorum.

Yorum

Forumdaşlara vefa borcum birikti. O borcu temizlemeye çalışıyorum bir şeyler karalayarak

Yorum

İşleniyor...
      X