Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sospiro Wardasina

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sospiro Wardasina

Click image for larger versionName:	375x500.14920.jpgViews:	1Size:	24.8 KBID:	82784

Sospiro Wardasina: Sospiro markasının geneli vasat parfümleri içerisinde en sivrileni ve sevilebiliri. Genel olarak tozlu ve olgun bir gül parfümü yapısı var. Baştan ortalara kadar gül hâkimiyetinde ilerliyor. Paçuli tozluluğu yerini yavaşça vanilya-safran-tütün birlikteliğinin yumuşak ve elegant yapısına bırakmaya başlıyor. Ama parfümün sonu ise hayal kırıklığı. Gülden eser yok. Bol miskli, tatlımsı bir vanilya-tütün-safran. Hayal kırıklığı ve 5/10
    Son Düzenleme cantona8; 06-08-18, 16:23. Tarafından yapıldı.

Genel yapısını çok kaliteli bulduğumu söyleyebilirim beğendiğim bir parfüm oldu kendisi.

Yorum

Başlangıcı offf offf güle bak ne güzel ,tok , dolu dolu ...
      etrafında tütün , safran ....
      sonra hacı misi damlatılmış tütün kolonyası .

Yorum

Bitiş evresi de bende hâyâl kırıklığına neden oldu maalesef.

Yorum

Cantona8 ile bu zaman ve bu evrende ilk ve son defa aynı fikirdeyim..

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çok iddialı

bu parfümün başlangıcını sevdim güzelmiş hatta her zaman kullanabilirmiyim şeklide olmuştu, black afgano tarzıda var biraz güllüsü gibi, ama işin ilginç yanı bu parfümü arkadaşa sıkmıştım dışarıdan nasıl kokuyor diye denek olarak aurası yayılımı etrafa dışarıdan böylemi kokuyor ben niye böyle hissetmedim, mutfağa gidip gelirken arada 1-1,5 metreden gelen koku çok iyiydi sanırsın başka parfüm

Yorum

İşleniyor...
          X