Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Olympic Orchids Artisan Perfumes Blackbird

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Olympic Orchids Artisan Perfumes Blackbird

Click image for larger versionName:	375x500.18803.jpgViews:	1Size:	41.6 KBID:	82675

Olympic Orchids Artisan Perfumes Blackbird: Baştan sona blackberry etkisinde bir indie çalışma. Çokça lezzetli ve parfümün olayı derinliklerinde saklı. Performansı üst düzey ama kullanılabilir bir parfüm değil bana göre. Aromatik odunsu olmaktan ziyade, odunsu aromatik olmayı seçmiş bir çalışma. Çünkü blackberry o kadar hakim ki parfüme, yan elemanlar bir geliyor , bir gidiyor, değişiyor gibi. Ya da algı farkı. Orta kısımlardan itibaren odunsuların yerini yavaş yavaş misk devralmaya başlıyor. Benim pek sevemediğim bir misk yapısı bu. Blackberry notasını güçlendirmek için koyulmuş sanırım. Pek benzerini koklamadığım "konsept" bir çalışma. Kokuyu beğenenler günlük kullanımda tercih edecektir. Bana fazla tatlı ve baygınlık verici çalışmalara göre bir nebze daha karakteristik geldi. Benlik değil ama ara sıra koklaması zevkli. O yüzden küçük bir miktar dekant tutuyorum. Denemeye değer fakat fazlaca tematik olduğundan şişeli edinme kısmında kesinlikle denenmeden alınmamalı.
    Son Düzenleme cantona8; 06-08-18, 16:28. Tarafından yapıldı.

Benim için böğürtlenli pastadan daha öteye gidemedi. İlk başta iyi gibi görünsede ne yazık ki değişmeyen yapısı ve tatlılığı bir süre sonra iç bayıyor ve parfümden kurtulma isteği yaratıyor.

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kurtulma isteği yarattigi konusunda katiliyorum.
İşleniyor...
X