Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mancera Cedrat Boise

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Cedrat Boise

cornelius

Click image for larger version

Name:	cedrat boise.jpg
Views:	3023
Size:	21.1 KB
ID:	82285

Dün Mancera - Cedrat Boise denedim. Aventus'a da pek benzetemedim. Daha meyve yoğunluklu, o dumansı hissiyat yok. Kalıcılık olarak fena değil, belki Aventus'tan bile iyi o konuda. İkisinden birini seçecek olsam Aventus'u seçerim ama fiyatı daha makul seviyede olmadığı sürece 1 şişe daha Aventus satın almayı düşünmüyorum, o ayrı.

Aventus'a ben de benzetemedim, kendi başına bir parfüm olarak değerlendirilebilir.
    Çürük meyve kokusu bana itici geldiği için tercih etmediğim bir parfüm ama performans ve yayılım iyi.

Yorum

Creed: Bois de Cedrat 1875 ile isim arkadaşı
      "Dededen toruna"

Yorum

bu parfumu almayi dusunuyorum, kor alis olacak, sizce alinirmi. ayrica su batch kod iyi bu kotu gibi durum varmi bu parfumde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cemm
          bu parfumu almayi dusunuyorum, kor alis olacak, sizce alinirmi. ayrica su batch kod iyi bu kotu gibi durum varmi bu parfumde.
          Bence riske girmeyin. Beymende geçen yaz denemiştim bu kokuyu. Satış temsilcisi gözlerimi kapatıp havada kokuyu algılamamı ve nasıl hissettirdiğini deneyimlememi istedi. Koku beni çok etkiledi. Öyle olunca tenimde denemek istedim. Aman Allahım tenimdr tam bir felakete dönüştü. Zaman geçtikçe çok ama çok kötü bir koku ortaya çıktı. O yüzden denemeden almamak en mantıklısı.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cemm
            Hocam hiç bir parfüm kör alışa uygun değil özellikle deneme imkanınız varsa ve cedrat boise gibi nispeten yaygın bir parfümse. Öncesinde dekant almanızı ve kullanmanızı kokuyu performansını yayılımını kokunun değişimini beğenirseniz almanızı tavsiye ederim. Fikrimide söyleyecek olursam benim için gayet güzel kullanması kolay her kararsızlıkta elimin gittiği bir parfüm aventusa benzediğini söylüyorlar açılış kısmındaki ananastan dolayı evet ama sonrası çok farklı ve bence gayet güzel parfüm,

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post

Hocam hiç bir parfüm kör alışa uygun değil özellikle deneme imkanınız varsa ve cedrat boise gibi nispeten yaygın bir parfümse. Öncesinde dekant almanızı ve kullanmanızı kokuyu performansını yayılımını kokunun değişimini beğenirseniz almanızı tavsiye ederim. Fikrimide söyleyecek olursam benim için gayet güzel kullanması kolay her kararsızlıkta elimin gittiği bir parfüm aventusa benzediğini söylüyorlar açılış kısmındaki ananastan dolayı evet ama sonrası çok farklı ve bence gayet güzel parfüm,

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
              Malesef dekant satani bulamadim. Heryerde genel begeniye uygun yazdiklari icin kor alis yapilabilecek gibi geldi ama biraz daha sabredeyim, belki dekant yada olursa slipt falan denk gelir.

Yorum

birçok forumda aventusa benzediği söylenir ama ben benzeyen bi tarafını görmedim

aventustaki ferahlık dumansılık nerde cedrat boise nerde

Yorum

Aventus la benzerlik ben de göremedim ayrıca aventus a göre daha yoğun bir kokusu var ilk denemede çok güzel gelebilir ancak dekant olarak bir süre kullanın. Uzun vadede yoğunluğundan dolayı yorucu bir kokuya dönüşebiliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Ben de Aventus ile benzerliği için almış, çok da benzemediğini farketmiş, ama zaman zarfında, özellikle karşı cinsten gelen tepkilerle Cedrat Boise yi beğenmiş birisiyim. Türkiye de maalesef çok pahalı satılıyor. Suudi Arabistan dan 250 TL ye almıştım. Aventus a benzeyen uygun fiyatlı bir koku arıyorsanız Alharamain in L'Aventure parfümünü tavsiye ederim. 120 ml lik şişeyi 50 TL ye Katar dan aldım.

https://www.youtube.com/watch?v=sCfCvTZKL1c

Yorum

nedense bana meyvelerden çok deri koku geldi sevemedim maalesef

Yorum

Bu parfümü çok seviyordum, hatta bir çok yerede yazmışımdır muhtemelen, ama artık rahatsız eden birşeyler var bu kokuda gerçekten güneşte beklemiş bozulmuş gibi bir havası var, çürük meyve denilen bu olsa gerek.

Yorum

Uzun süre kullanımda meyvelerden gelen tatlılık rahatsız edici olabilir kullanan için, ama her daim geri dönüşleri oldukça iyi olan bir parfüm.

Yorum

Bende çok kullanamıyorum artık bu tarzda artık çok parfüm olduğu için biraz sıktı herhalde bizi.

Yorum

Belli bir süre kullandıktan sonra sıkıldığımın farkına vardım. Evet beğeniliyor ve geri dönüşler gerçekten güzel ama uzun süre kullanımdan sonra kullanıcı için sıkıcı bir hale gelmeye başlıyor, en azından benim için öyle

Yorum

İşleniyor...
                              X