Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Myths

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Myths

Medea

Click image for larger version

Name:	amouage myths.jpg
Views:	476
Size:	21.8 KB
ID:	82267

Amouage'dan Myths (kalın ve tok bir gövdeyle açıldı, dumansız, hafif kirli yanık kokusuna önce dozunda bir çiçeksilik, sonra sıcak ve sertlik içermeyen labdanumlu deri, sonra onu biraz yumuşatan kremsilik eklendi... güçlü başladı ve öyle gidecek gibi bir izlenim bıraktı ama beklediğimden daha kısa sürede gücü azaldı, alıştığım amouage kalıcılığı da olmadı)

Medea mete abiden yorum gelmemiş

Yorum

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Beymen'de deneyip fazla etkilenmemiştim diye hatırlıyorum. Altuğ'un başlık açarken yazdığı yukarıdaki yorum bana ait, ilk denediğimde izlenimimi kısaca yazmıştım.
      Son Düzenleme Medea; 19-05-20, 16:52. Tarafından yapıldı.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mete hocam denediğiniz UK mı, Umman mıydı? İkisi arasında farkı kalıcılığı bence.

İlk 1 saati tarz olarak sevilesi ama sonrasında koku benlik olan bir şey bırakmadı kendisinde...

Yorum

Bu ve Figment. İkisi ara üretim gibi. Kafamı karıştırıyorlar Beğeniyor muyum beğenmiyor muyum onu bile anlayamadım.
      estefanyen

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Figment biraz daha saldırgan be Ali hocam, o idrarımsı ahırlı havayı ebedi unutamam, tamamen sert notalardan oluşmuş, markanın adına üzücü bir üretim olmuş. Bence harmanını tam oluşturamamışlar. Zaten puanlama da çok aşağıda 5 üzerinde 2.89 verilmiş. Myths de en azından Tauer e yakın bir çağrışım var. Tamamen kendi görüşüm.

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        İkisi arasında kıyas yapmadan ya da karşılaştırmadan yorum yapmıştım aslında. İki parfüm de ara üretim gibi Ama Figment hakkında sana katılıyorum. Naftalinli pisuvar benzetmeleri yapılıyor Fragranticada
    İşleniyor...
    X