Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hugo Boss Velvet Amber

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hugo Boss Velvet Amber

Amber sevmeyene amberi sevdiren bir başyapıt kendileri

adında da geçtiği gibi kadife gibi yumuşacık bir amber. Yumuşacık kullılmış bir reçine. Hayvansal olmayan bir amber ve hafif tatlılık veren bir vanilya ile çok güzel kombine edilmiş. Sevmeyeni çıkmaz. Ülkemizde bulmak imkansız. Kutusu şu ana kadar gördüğüm en güzel parfüm kutularından. Oldukça gösterişli ve şık.

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      +1

Şu yumuşak hissi yaşattığı süre kısıtlı yoksa kokusunu sevmemek zor..

Yorum

Merak ettim şimdi...Anladığım kadarı ile Hugo Boss mağazalarında satılmıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuatkaynak View Post
        Merak ettim şimdi...Anladığım kadarı ile Hugo Boss mağazalarında satılmıyor
        Türkiyede bulmak imkansız fuat hocam bu seriyi malesefki...

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Anladım hocam ama bence Boss'un yanlış bir hamlesi...Nasıl ki dior mağazalarda prive serisi var,louis vuitton'da Les Parfums serisi var Boss'dada bu özel seri olmalı bence

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yanına gelirken denemelik getiririm Fuat hocam

bahar aylarında kulanmaya sanki daha uygun hugo boss velvet amber. amber sevmeyenler için amber.

Yorum

Benim için çok fazla naif amber kullanımı var.. Velvet Amberin yerine tercihim aynı tarzda olan HDP Ambre 114 ve Serge Lutens Anbre Sultan olurdu

Yorum

Amberin yakıştığı kokuların başında geliyor. Kadifemsi yorumunu fazlasıyla hak edip, hissettiriyor.

Yorum

Bir parfümden çok çok daha fazlası...Bu müthiş şaheserden elimde olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Yorum

Bir resimle süslemek şart oldu.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

ben de tam bahocanı buraya davet ediyorum yazacaktım.

Yorum

• Bahoo
                    Bahoo Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    ❤ ❤ e karşıdır .

En çok merak ettiğim parfümler arasında

Yorum

Eli yüzü düzgün bir ana akım parfüm kıvamında. Özel seri/niş kategorisindeyse pek yeri olabilecek seviyede değil. Genel beğeniye fazla uygun, iddiasız, fark yaratmayan, kendine özgülüğü pek olmayan, baharlık hatta nerdeyse yazlık, rahatsız ediciliği olmayan bir amber. Nişlerde buna gelene kadar o kadar nitelikli, çok boyutlu amber temalı parfüm var ki Velvet & Amber, forumda adını gördüğüm zamanlar dışında aklıma bile gelmiyor diyebilirim.
                    Son Düzenleme Medea; 24-01-17, 23:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de almıştım abi. 1.5 senede baktım 3 kere elim gitmiş. Dedim seven bir arkadaşa gitsin.. Gerçekten insanın aklına amber denince gelenlerin arasında çok geride kalıyor. Ha amber fazla mı dumanlı fazla mı baharatlı fazla mı sert geliyor? Bu koku tamamdır. Gerçi çok daha ucuzu Baldessarini Ambre mi ne öyle bir koku var. Meyveli neşeli amber. 150 tl.

• Medea
                      Medea Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      İşte Vesna demiş ya, amber sevmeyenler için amber diye... Yani çok yanlış bir ifade sayılmaz. Çok boyutlu bir tarafı da yok. Mesela ben de hafif, naif ve rahatsız etmeyen bir amber olarak, başka keyifli boyutlarını ve de özellikle fiyatını falan da hesaba katarak Ortigia Sicilia Ambra Nera'yı çok daha tercih edilesi buluyorum.
                  İşleniyor...
                  X