Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Roja Dove Enigma

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Roja Dove Enigma

Bu başlık bugüne kadar açılmadıysa Lagerfeld in pm'deki muhteşem yorumu yüzündendir. Tütün ve vanilyanin muhteşem uyumu ve bastan sona kokuya hakim olan konyak kokusu ile benim icin vazgeçilmez bir parfum. Denediğim diger tütün vanilya merkezli kokularda burnumu tırmalayan birşeyler olurken, Enigma son derece rafine ve doğal kokuyor. Benim gibi Boozy koku meraklıları varsa mutlaka denemelerini tavsiye ederim.

Ben yine Lagerfelddan güzel bir yazı bekliyorum bu şaherserle ilgili

Yorum

Çok merak ettiğim kokular arasında,üst sıralarda

Yorum

Sir Roja Dove a bu parfüm için öneri yazmayı düşünüyorum. 1000ml flacon yaparsan yılda 1 tane almaya söz veriyorum diyeceğim😬

Yorum

elimde bir şişe roja dove enigma var, emanet

annemle; önemli bir misafir gibi davranıyoruz parfüme. kapağını açıp kokluyorum filan.

Yorum

Can alıcı soruyu sorayım o zaman Roja Dove Enigma abdesti bozar mı ? ibrhm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uyar48 View Post
              Can alıcı soruyu sorayım o zaman Roja Dove Enigma abdesti bozar mı ? ibrhm
              Enigma bozmaz ama killian single malt kullanmışken trafik çevirmesine girseniz, kokunun parfümünüzden geldiğine polisleri inandıramazsınız.

Yorum

• uyar48
                uyar48 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                O derece yani

• ibrhm
                ibrhm Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Denemek isteyen ehliyeti kaptırmayı göze alsın😉

Boozy kokulara bayılırım ama enigma beni çok etkiler diye denemiyorum şuanda kar sayıyorum bunu

Yorum

ibrhm & matrai
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

Hiçbir şekilde anlayamadığım bu kokuyu neden sevemiyorum acaba aynı gün casamorati 1888 in tadına bakmıştım,enigma yanında gizli özne olarak mı kaldı diye merak ediyorum)))

Yorum

• Cihan mert
                    Cihan mert Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hocam enigma rojalar arasında benim favorimdir. bence güzel bi gününüzde tekrar şans verin. o kaliteyi hissettirecektir bence.

Benim için içki temalı parfümlerde en doğal ve burnu en az yoran parfüm.

Yorum

aşırı beğendiğim şişesine bakarken kendiimi hipnotize hissetiğim ve kullanmaya fazla kıyamadığım bi parfüm. üstatlar şöyle güzel bi yorumla bize enigmayı açarsa çok seviniriz

Yorum

İşleniyor...
                    X