Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kilian - Woman in Gold

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kilian - Woman in Gold

Click image for larger version  Name:	21879275_1741349932831576_7666225562016284672_n.jpg Views:	1 Size:	105.0 KB ID:	64803

Herkese merhabalar...
    Bu benim ilk parfüm yorumlayışım olacak Hatalarım olursa kusuruma bakmayın.

Bugün ilk kez denemiş olduğum Kilian'ın yeni parfümü Woman in Gold'u anlatmaya çalışacağım sizlere. Açılışında citrus notalar patlarken bir kaç saniye sonra geri çekilen bu notalar yerini kremsi bir güle bırakıyor. Yavaştan kendini hissettirmeye başlayan vanilya ile birlikte kremsi havanın dozajını biraz daha arttırıyor. İçinizi okşuyor adeta. Yumuşak ve naif... Baştan sona feminen.. Kokuyla beraber bende canlandırdığı his kesinlikle tertemiz bir tende mis gibi bebek losyonu kokusu. Sanki bahar gelmiş, bir nehir kenarında oturduğunuz ahşap sallanan sandalyede, koynunuzda olan bir bebeğin ensesini kokluyor gibi.. Öyle güzel, öyle iyi hissettiriyor ki.. Pamuk gibi cildin o mis gibi kremsi, pudramsı kokusu.. Kokladıkça mutlu eden,durdukça koklamak isteyeceğiniz bir koku... (Hamileyim, sanırım bunlar hep hormonlardan )

Kalıcılığı yüksek , farkedilirliği orta.

Mutlu günler...
    Son Düzenleme sunshine; 21-02-18, 12:20. Tarafından yapıldı.

Bence gayet güzel bir yorum :-) ve parfüm anlattığınıza göre tam benlik! kremsi, pudralı....

Yorum

• sunshine
      sunshine Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Minty çok teşekkürler

Çok beğendim yorumunuzu.
    Women in Gold denemek daha fırsat olmadı ama yorumu okuyunca denedim gibi oldu...😊
    Teşekkürler.

Yorum

• sunshine
      sunshine Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ne mutlu bana o zaman çok teşekkürler.

Elinize sağlık güzel yorumlama olmuş. Hafta sonu harvey de idim Gold Knight denedim tam elim buna gidiyordu arkadaş boşver dedi. Şimdi pişman oldum denemediğime. Niş parfümlerde bayan erkek parfümü ayırt etmem kullanıp sevebleceğimi anladım

Yorum

• sunshine
      sunshine Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kosovic Çok teşekkür ederim. Kesinlikle deneyin derim.

Sevgili sunshine yorumunuz o kadar içten o kadar doğal ki çok beğendim bir anne olarak...sağlıkla yavrunuzu kucağınıza almanızı dilerim...lütfen yorumlara devam edin , çok keyifliydi

Yorum

• sunshine
      sunshine Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok mutlu oldum Hanımeli Bu güzel yorumunuzla sanırım ben de yorumlamaya başlarım amatörce. Sevgiler...

Yorumunuzda parfüm gibi naif olmuş teşekkürler sunshine. Bu gün deneme fırsatım oldu ve sizinle hem fikirim. 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sunshine
      Click image for larger version  Name:	21879275_1741349932831576_7666225562016284672_n.jpg Views:	1 Size:	105.0 KB ID:	64803

Herkese merhabalar...
      Bu benim ilk parfüm yorumlayışım olacak Hatalarım olursa kusuruma bakmayın.

Bugün ilk kez denemiş olduğum Kilian'ın yeni parfümü Woman in Gold'u anlatmaya çalışacağım sizlere. Açılışında citrus notalar patlarken bir kaç saniye sonra geri çekilen bu notalar yerini kremsi bir güle bırakıyor. Yavaştan kendini hissettirmeye başlayan vanilya ile birlikte kremsi havanın dozajını biraz daha arttırıyor. İçinizi okşuyor adeta. Yumuşak ve naif... Baştan sona feminen.. Kokuyla beraber bende canlandırdığı his kesinlikle tertemiz bir tende mis gibi bebek losyonu kokusu. Sanki bahar gelmiş, bir nehir kenarında oturduğunuz ahşap sallanan sandalyede, koynunuzda olan bir bebeğin ensesini kokluyor gibi.. Öyle güzel, öyle iyi hissettiriyor ki.. Pamuk gibi cildin o mis gibi kremsi, pudramsı kokusu.. Kokladıkça mutlu eden,durdukça koklamak isteyeceğiniz bir koku... (Hamileyim, sanırım bunlar hep hormonlardan )

Kalıcılığı yüksek , farkedilirliği orta.

Mutlu günler...
      Orjinal yazı sahibi: Minty
      Bence gayet güzel bir yorum :-) ve parfüm anlattığınıza göre tam benlik! kremsi, pudralı....
      Yorum için teşekkürlet

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
      X