Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

By Killian Cruel İntentions

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• By Killian Cruel İntentions

Killian'ın güzelden ziyade ilginç bulduğum bir kokusu. Açılışta ilaç gibi kokuyor ödden kaynaklı olsa gerek. İlk sıktığınızda ve sıktıktan 1-2 saat sonra kokladığınzda başka bir parfüm kullandığınızdan şüphe ettirebilir. Unisex dengesi bu kadar başarılı çok az parfüm kokladım. Koku olarak benzemese de opus v ile aynı yolun yolcusu bence. Kadın da kullansa erkek de kullansa sırıtmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

by Kilian markasina merak salmaya basladiysaniz eger, kült parfumlerinden baslamak yerine bu parfumunden baslarsaniz, geriye deneyecekleriniz sizi hayal kirikligina ugratabilir

Yorum

Cruel intentions kilianın koku güzelliği olarak en başı çeken parfümlerinden biridir. Fakat kalıcılık bakımından zayıf olması ve tene çok yakın kalmasından ve uçuk fiyatından dolayı pek ilgi görmemiştir. Burdan çıkaracağımız ders sadece koku güzelliği yetmiyor verdiğin paraya oranla o kokunun performansıda önemli bir kriter insanlar için.

Yorum

Cruel Intensions satin aldigim ilk Kilian urunu olabilir; travel set seklinde edinmistim. Kilian'in neler yapabilecegi hakkinda bana guzel bir referans olmustu.

Yorum

Muthis bir parfum, elimde biraz olsa da kullansam. Ya da alayim ben bundan canim istedi cidden

Yorum

• Umut Kurtoğlu
            Umut Kurtoğlu Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tene yakın ama değil mi Üstad? Ben de baya seviyorum. Vetiver de baya algılıyorum bu kokuda..

• Leto
            Leto Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Belki biraz gucunu almislardir son zamanlarda, fakat ben boyle bir problem hatirlamiyorum. Yakin olsun ya bol sikariz ne yapalim

Benim de Kilian'ı ciddiye almamı sağlayan ilk kokularından, güzelden ziyade ilginç bulma yorumunuz çok yerinde olmuş

Yorum

İşleniyor...
          X