Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Roja Dove - Fetish

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Roja Dove - Fetish

Click image for larger version

Name:	fetish.jpg
Views:	753
Size:	152.4 KB
ID:	5807

Deri ve Hayvansal notaların muhteşem birleşimi. Çok sert ve çok çekici. Roja Dove un Puredistance için hazırladığı M parfümünün mükemmelleştirilmiş hali. İnsanın aklını başından alan ve parfüm hobisini bir üst seviyeye taşıyan bir başyapıt. Denediğiniz zaman parfümlere bakış açınızı kökten değiştirebilecek bir iksir o. Her ne kadar uçuk fiyatı olsada her parfümseverin mutlaka denemesi gereken bir parfüm.

İleride kardeşimin denemesi için 1-2 ml kadar almayı düşünüyorum sizden Altuğ Hocam.

Hayvansal ve deri nüanslarının kendisini tamamladığını düşünüyor. Mutlaka denemesi lazım bunu.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Her deri hastasının mutlaka denemesi gerekir. Deri notası bir parfüme bu kadar yakışır

Benim için yeri ayrı olan parfümlerden biridir. İlk defa yaz sıcağında denedim o kadar beğendim ki o sıcakta kullandım 😛 deri parfümü ama baharatlar ve hayvansallık da kendini gösteriyor. Bence mükemmel karışım notalardan fazla sivrilen yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sen birde soğuk havalarda gör. Kokusuna inanamayacaksın

Oyle bir açılış var ki.. tahammul etmekte zorlanmadim degil. Ama bi yarim saat sonra inanilmaz bir deri ortaya cikiveriyor. O baslangicindaki tahammulsuzluk, yerini inanilmaz bir keyife birakiyor bende evet Roja'nin en iyi, iyi demeyeyim de en begendigim diyeyim, 3 parfumünden biri. Digerleri mi? 1. Enigma 2. Fetish 3. Reckless

Yorum

• Paranoid Android
      Paranoid Android Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Düğün paralarını Roja ya yatırma sakın sonra üstad

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hahaaa asla!

Ben de yarın kullanayım heveslendirdin bak Can

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
      Ben de yarın kullanayım heveslendirdin bak Can
      kullan kullannn.. iyidiiiir

Yorum

çok ısınamadığım bi roja ürünü altuğ hocam ya. biraz sert burun zorluyor.

Yorum

Parfümü ilk sıktığın anda İkitelli organize sanayide deri atölyesinde usta başı oluyorsun. Deri parfümlerin baş yapıtı sadece burun yetmez psikolojiyide hazırlamak gerekir kullanmak için

Yorum

İşleniyor...
          X