Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yine Yeni Bir Efsane... Nobile 1942 - Ambra Nobile

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yine Yeni Bir Efsane... Nobile 1942 - Ambra Nobile

Click image for larger version

Name:	ambra_nobile_box.jpg
Views:	116
Size:	145.5 KB
ID:	5446

Nobile 1942 markasına nedense hep uzak kalmıştım daha önce hiç bir parfümünü denememiş olsamda ucuz fiyatından dolayı bir ön yargı vardı kafamda. Çok sevdiğim ve koku zevkine sonsuz güvendiğim bir arkadaşım ısrar etti bir dene diye. Denemez olaydım....

Amber kokularına zaten düşkünüm ama sen nasıl bir ambersin böyle Ambra Nobile. Ne kadar şık ne kadar katmanlısın. Aklımı başından aldın. Tonka kullanımı aynı Suma Orientaldaki gibi en sevdiğim tarzda. Ambere tatlı tatlı eşlik ediyor. Aslında daha derinden koklayınca Suma Oriental ile bazı bağlar kuruyorum altyapıda oldukça birbirlerine benziyorlar. Benim tarzım bu galiba Suma Oriental ve Ambra Nobile tarzı çünkü her defasında beni etkiliyor ve kalbimi içten fethediyor. 90 Euroluk fiyatıyla piyasadaki bütün designerleri cebinden çıkarır sallar atar. 500 euroluk lüx nishlere kafa tutar. Kısacası bulun alın deneyin asla pişman olmayacaksınız.

İkinci bir suma furyası mı başlıyor matrai hocam çok merak uyandırdı.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benim için başladı bile Metin Hocam ama bu sefer sumadaki gibi neden almadığıma pişman olma durumu oluşmadı. Arkadışın tavsiyesine göre 100 lük şişeyi kaptım. Çokta iyi yapmışım

Türkiyede satışı varmı hacam?

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yok Hocam. zaten iyikide yok yoksa ele ayağa düşerdi

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Anladım hocam

Split listesine +1

Yorum

Ben de kör alışı yapıp çok sevdiğim bir parfüm oldu. Şişeler yanılmıyorsam 75ml oluyor. Bende 100 lük almıştım.

Yorum

Split listesinin sonu olmayacağa benziyor.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Valla en son böyle bir yazıyı Suma oriental için yazmıştım. Daha sonra herkes splitini talep etti ve stokta olan 4 adet suma orientali alıp dağıtımını yapmıştım talep o kadar fazlaydiki 10 şişe olsa 10 şişe gidecekti kendime bile alamamıştım ve halende suma oriental elimde yok

Yorum

Altuğ ve gürcan beyler.. cok derinlerden gelen klas berber dukkani notasina ne diyorsunuz.. dikatinizi çekti mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
              Click image for larger version

Name:	ambra_nobile_box.jpg
Views:	116
Size:	145.5 KB
ID:	5446

Nobile 1942 markasına nedense hep uzak kalmıştım daha önce hiç bir parfümünü denememiş olsamda ucuz fiyatından dolayı bir ön yargı vardı kafamda. Çok sevdiğim ve koku zevkine sonsuz güvendiğim bir arkadaşım ısrar etti bir dene diye. Denemez olaydım....

Amber kokularına zaten düşkünüm ama sen nasıl bir ambersin böyle Ambra Nobile. Ne kadar şık ne kadar katmanlısın. Aklımı başından aldın. Tonka kullanımı aynı Suma Orientaldaki gibi en sevdiğim tarzda. Ambere tatlı tatlı eşlik ediyor. Aslında daha derinden koklayınca Suma Oriental ile bazı bağlar kuruyorum altyapıda oldukça birbirlerine benziyorlar. Benim tarzım bu galiba Suma Oriental ve Ambra Nobile tarzı çünkü her defasında beni etkiliyor ve kalbimi içten fethediyor. 90 Euroluk fiyatıyla piyasadaki bütün designerleri cebinden çıkarır sallar atar. 500 euroluk lüx nishlere kafa tutar. Kısacası bulun alın deneyin asla pişman olmayacaksınız.
              altuğ hocam dolar bu haldeyken bizi günaha sokmayın. kendimizi zor zaptediyorken yeniliklere kapanalım hocam

Yorum

İşleniyor...
              X