Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage opus VI

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage opus VI

Tütsü,amber ve baharat. Bazen kına gibi kokuyor ama çok dolgun bir parfüm. Dolu dolu parfüm dediklerimden. Kış ayları için çok iyi tercih olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Amouage Opus serisi içinde ben en çok sevdiğim parfümdür kendileri. Amber sevdiğimden herhalde bu parfüme olan hayranlığım serinin diğer parfümlerine göre bir adımönde 2. tercihim ise Opus V

Yorum

Çiçeksi yanının tenimde çok öne çıkması nedeniyle ilk denememde mesafeli kalmıştım ancak daha sonra bir gün, başkasının üzerinden bana gelen kokusu çok etkileyici oldu ve burnuma gelen kokudaki çiçeksilik reçinelere çok iyi bir dengede yedirilmişti. O gün hemen şişe siparişini vermiştim.

Yorum

Ben bunu çok begendiğim halde bir türlü denk getirip alamadım. Neyse V almıştım ondan da çok memnun kaldım ama bu parfümde de aklım kaldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
          Ben bunu çok begendiğim halde bir türlü denk getirip alamadım. Neyse V almıştım ondan da çok memnun kaldım ama bu parfümde de aklım kaldı.

Kesinlikle akıl kalacak bir koku

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zegna
            En sevdiğim parfümlerimden. Çiçekli, güçlü bir açılışı var. Yoğun baharatlar ve tütsü ile birlikte, büyüleyici nefis bir amber kokusu.
            Ambere karşı olan zaafım, bu parfümde de yelkenlerimin suya inmesine neden oldu Opus serisinde özellikle 3 ile birlikte en sevdiğim ikinci arkadaş bu.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              3 nasıl canımın dibi?

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Yorumlamaktan ziyade unutturma da sana gondereyim bi miktar sevebilme egilimin oldugunu dusunuyorum

Bu markaya yakışmayan koku şişesini üç sene önce aldım 95 ml duruyor

Yorum

İşleniyor...
            X