Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Puredistance M

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Puredistance M

Roja Dove Fetish sevenler buna da bir baksın derim. Haftasonu akasya home of scentde denedim ve hayran kaldım. Bu tarz deri parfümleri beni çok etkiliyor niyeyse. Baharatlar parfüme derinlik veriyor sanki. Deri biraz sert kullanılmış. Fetishe göre daha az tatlı ve daha dumansı. Performans muazzam değil bence ama ortalamanın üstünde olduğu belli. 2.500 lira civarı 100 ml. Fiyat absürt evet

Fetishe göre daha kuru ve sert civet notası daha ön planda. Son derece kaliteli bir parfüm ama ben fetish diyorum yinede. Puredistance M kullanım olarak daha zor bana kalırsa

Yorum

Kesinlikle O fiyatı hakkedecek cinsden değil bu parfüm. Roja bu kokunun kalitesini kendi yaptığı parfümlerinin kalitesinin üstüne çıkarır mı yaa

Yorum

Yanılmıyorsam Roja Fetish bu parfümden daha sonra çıktı. Bunu da şöyle yorumlamak daha mantıklı olur Roja Dove kendi markası için yarattığı fetish için Parfümörlüğünü yaptığı Puredistance M in eksilerini göz önünde bulundurarak parfümü yeniden yorumlamış ve ortaya kusursuza yakın bir çalışma çıkarmış

Yorum

Çok sevdiğim bir parfüm. Hatta Roja nın şimdilik sevdiğim tek parfümü diyebilirim.

Yorum

İşleniyor...
          X