Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lm Parfums - Scandinavian Crime

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lm Parfums - Scandinavian Crime

Click image for larger version

Name:	scandinivian crime.jpg
Views:	210
Size:	896.1 KB
ID:	31234

Kışın ilk günlerinde iskandinavyada yağan ilk kar ile beraber çok hafif bir örtü oluşturmuş. Çam ağacı ormanıdaki patika yoldan ilerliyorsunuz yerde ki yeni düşmüş çam iğnelerin arasından geçerek üşüdüğünüzü hissedip çam kozalaklarını ve bir kaç parça odun toplayıp ateş yakmaya karar veriyorsunuz. Ateşi yakıyorsunuz ve yanınıza aldığınız bitki çayı ile o ateşin üstünde kendinize sıcak bir içecek hazırlıyayıp içinizi ısıtmak istiyorsunuz.

İşte çam iğneleri ve kozalakları ile beraber kurumuş ve yosun tutmuş ağacı yaktığınızda ortaya çıkacak olan duman ile elinizdeki zencefil tarçın ve baharat karışımından oluşan bitki çayınız ile ortaya çıkacak olan sıcak bir aura.

Gayet güzel işlenmiş bir tablo. Kokudan bir resim çıkarmak bu olsa gerek. Oldukça etkileyen temalı bir parfüm. Tek kelime bayıldım...

Denemek sart 😀

Yorum

Kalemine sağlık Altuğ Hocam...

Yorum

Sevmedim ben fazla sıradan gelmişti denediğimde. Eşsiz bir koku değildi. Ağzına sağlık bana daha karanlık bir hava gelmişti bu kokudan..

Yorum

Severek kulandığımparfüm..Patcouli boheme ya da hard leather kadar karanlık veya sert değil..ama güzel

Yorum

İşleniyor...
          X